Yatılı yardımcı ücretleri 2020

28 Yıllık, ev işlerine yardımcı bayan hizmeti veren kurumumuz, işkur Özel İstihdam bürosu olarak hizmet vermektedir. Yardımcı bayan seçme ve işe yerleştirme hizmetini, konusunda uzman insan kaynakları ekibimizle, titiz bir şekilde yapmaktayız. Temizlikçi, yardımcı bayan, ev işçisi deyip geçemeyeceğimiz bu önemli sektörde, başlı başına güven ve tecrübenin ön planda olduğunu bilerek, hareket etmekteyiz. Bu haftaki makalemizde, çok sıkça karşılaştığımız, yatılı yardımcı ücretleri 2020, fiyatlar skalasında bilgiler sunmak isteriz.

Yatılı yardımcı ücretleri 2020

Yatılı yardımcı fiyatları;

Öncelikle evin büyüklüğü ve kaç kişilik aile olduğunuza bağlı, referanslı yardımcı olması çok önemlidir. Yani, villaya yatılı yardımcı ihtiyacında çalışacak yardımcının, daha önce villada çalışmış yatılı yardımcı olması tercih sebebidir. Çünkü, evin temizliği kadar, sistemli şekilde, işleri yönetme becerisi de olmak zorundadır. Buda ancak, villa tecrübeli yatılı yardımcı da mevcut olacaktır.

Villada çalışacak yatılı yardımcı ücretleri; 

4000 tl – 5000 tl civarındadır.

Normal daire veya dubleks daire evlerde yardımcı bayan ücretleri; 3500 tl – 4000 tl civarındadır. 

Yatılı yardımcılar, çalışan anne babaların can yeleği gibidir. Çocukların okula gönderilmesi, karşılanması, evin yemeğinin hazırlanması, temizlik işlerini düzgün bir şekilde yürütüyor olması gerekir. Ayrıca yeni doğan bebeği olan anneler için, anne yardımcısı ihtiyacı çok önemlidir. Yatılı anne yardımcısı, annenin hayatını kolaylaştırır ve bebek konusunda da gerektiğinde destek olur. Bunun için aranan özelliğimiz, daha önce çocuklu ailede çalışmış yatılı yardımcı bayan olmasıdır.

‘’Ailenin kaç kişilik olduğu, evcil hayvan olması, yazlığa gidilmesi, izin günü gibi detaylar, küçük detaylar gibi gözüksede, baştan net anlaşılması gereken durumlardır. Yatılı yardımcının uzun vadeli çalışması için, yardımcı mülakatında, bütün bu konular, varsa teyit edilmelidir’’

Yaşlıya yatılı yardımcı ücretleri; 

3000 tl – 3500 tl civarındadır.

Yatılı yaşlı yardımcısının, tecrübesine ve referanslarına göre, bu fiyat değişebilir. Ayrıca yaşlı hanımefendinin, bey efendinin veya yaşlı karı kocanın, ayakta olması ve sadece yaşlıların hizmeti, bakımı, ev işleri durumunda çalışanlar için, bu fiyat geçerlidir. Takdir edersiniz ki, yaşlımız çocukları ile, gelini, damadı ile yaşayan, ve tüm ailenin, tüm ev işlerini yapmak, yaşlı yardımcılığı değildir. Yaşlı yardımcılığı genellikle, yalnız yaşayan yaşlıların hayatını kolaylaştırmak için alınan bir evde yatılı yardımcı hizmetidir.

Hastaya yatılı yardımcı ücretleri; 

3500 tl – 4000 tl civarındadır. 

Yine tecrübe ve referanslara bağlı bu ücretler değişebilir.Hastanın fiziksel durumu ve rahatsızlığı karşısında, ne yapacağını bilen, daha önce bu tür hastanın yanında yatılı yardımcı olarak çalışmış, yardımcı bayanlardır. Hastanın yaşam kalitesini arttırmak için, beslenmesini, evin hijyenini ve düzenini sağlarlar.

Yatılı yardımcı ajansı olarak, sizlere yatılı yardımcı ücretleri 2020 ile ilgili, ortalama ücret bilgilerini sunmaya çalıştım. Yatılı yardımcı arıyorum diyen aileler, detaylı bilgi ve hizmet almak için, bizi arayabilirsiniz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
Uzman İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz – 27.02.2020

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?