Yatılı Çalışan Yardımcı Bayanların Avantajları Nelerdir ?

Yardımcı bayanlar hizmet grubundaki çalışma şekilleri, gündüzlü yardımcı, yarım gün yardımcı, gündelik yardımcı ve yatılı yardımcı bayan diye çeşitlere ayrılmaktadır. İnsanların ev koşulları, yaşam tarzları, çocukları veya yaşlıları bakımından, en çok ihtiyaç duydukları çalışma şekli, yatılı yardımcı diyebiliriz. Bu haftaki yazımızda, en çok ihtiyaç duyulan, yatılı çalışan yardımcı bayanların avantajları nelerdir? sizlere aktarmaya çalışalım.

Yatılı Çalışan Yardımcı Bayanların Avantajları Nelerdir ?

Çalışan ailelerde yatılı yardımcının avantajları;

*Yatılı yardımcı desteğinin, sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Çalışan ailelerin, ev işlerine yatılı yardımcı çalıştırarak, hayatlarını kolaylaştırmak istediklerini biliyoruz.

*Çalışan anne ve çalışan baba iseniz, yatılı yardımcı bayan, yemeklerinizi ve sofranızı hazırlamış bir şekilde sizi bekler. Günün yorgunluğunu, sofranızda ailenizle keyifli bir yemek eşliğinde atıp, çocuklarınıza da zaman ayırabilmeniz için, yatılı yardımcı çok önemli bir avantajdır.

*Çocuğunuz ya da çocuklarınız var ise, çocukların okul öncesi ve sonrası hazırlıklarının yapılması (kahvaltı, servise verme, servisten alma, yemek yedirme, oyun oynama ve ödevlerine destek olma gibi ) yatılı yardımcı, size önemli avantaj sunacaktır.

*Yatılı yardımcı bayan, ütü yapar, özellikle çalışan kadınlar ve çalışan babalar için, iş hayatındaki görünümlerinde, ütü önemli bir detaydır. Evdeki yatılı yardımcı, mutfak, yataklar, tuvalet, banyo, lavabo, ayna vb. yerlerin temizlenmesini günlük olarak yapar. Kullanılan havlu, sıvı sabun, tuvalet kâğıdı vb. temizlik malzemelerinin kontrol edilmesi, evin eksik listelenmesini yapmak gibi, görevleri yerine getirerek hayatınızı kolaylaştırır.

Yatılı  yardımcı, yaşlılarınız içinde önemli bir ihtiyaçtır;

*Yaşlılarımızın, belli bir yaştan sonra yalnız kalmamaları, yaşamsal önem taşımaktadır. Deneyime ve donanıma sahip yatılı yaşlı yardımcısı tercih etmelisiniz. Çünkü, yaşlının günlük ihtiyaçlarını karşılayacak, rutinine uyum sağlayan, ev ortamı ve sosyal hayatında ihtiyaçları doğrultusunda destek verebilecek, yaşlıya yatılı yardımcı tercih etmek en doğru avantajdır.

*Yaşlı yardımcısı, yaşlının durumuna göre, talimatları takip etmesi ve uygulaması çok önemlidir. Dakik, pratik, eli çabuk olması, yaşlının kullandığı ilaçları saatinde ve gerektiği dozda verilmesi hayati önem taşır. Yaşlınızın gereksinimlerine, doğru destek olabilme yeteneğine sahip yatılı yaşlı yardımcısı çalıştırmak avantajdır. Ayrıca, yaşlının kişisel temizliğini sağlamak adına,  banyo, tırnak kesimi, saç ve cilt bakımı, diş fırçalama konusunda destek verir. Yaşlınızın özenli bakımı, hem yaşlınızın yaşam kalitesini arttırır, hemde yaşlınıza iyi bakıldığını bilmek, sizin de içinizi rahatlacaktır.

Müstakil evler için yatılı yardımcı çalıştırmanın avantajları;

Büyük evlerde temizlik ve düzen, doğru bir plan –  programla sağlanabilir. Villa tecrübesi olan yatılı yardımcı, villada temizlik yapmanın sisteme ve pratik olmaya bağlı olduğunu bilerek çalışır. Burada şunu anlıyoruz ki, villaya yatılı yardımcı işe alırken, referans ve villa tecrübesi çok önemlidir. Villadaki düzeni ve temizliği korumak için, yatılı yardımcı çalıştırmak avantajlı bir yoldur.

1991 yılından bu zamana, yatılı yardımcı bayan hizmeti veren kurumumuz, yatılı yardımcı arıyorum ihtiyacındaki tüm işverenlere, hızlı, güvenilir ve tecrübeli bir birikimle cevap vermektedir. Bu haftaki yazımızda, yatılı çalışan yardımcı bayanların avantajları nelerdir? anlatmaya çalıştık.

İhtiyacınız doğrultusunda, sizinle seyahat edebilecek, yazlık evinize gelebilecek, seyahat engeli olmayan, referanslı yatılı yardımcı arıyorum diyorsanız, bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan ŞAHBAZ
28.11.2019

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?