Yaşlıya Yardımcı Bayan

Çocukluğumuzda, anne ve babalarımız bizlere sevgiyle, şefkatle, özveriyle baktığı gibi, onlara da yaşlılık dönemlerinde rahat, huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir ortamda yaşatabilmek için yaşlıya yardımcı bayan ihtiyacını duyabilirsiniz.

Anneme yardımcı bayan yada babama yardımcı bayan olacak, kişisel ihtiyaçlarını karşılayabilen, ev işlerinde ve bakımlarında onlara destek olacak, annem yada babam dışarı çıktığında ve özellikler geceleri yalnız kalmamaları için yanlarında duracak, yürümede zorluk çekiyorsa, yardımla ya da walker’la yürümesine destek olacak,  yaşlıya yardımcı bayan arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz.

 

Yaşlıya Yardımcı Bayan

 

Portföyümüzde bulunan, yaşlıya yardımcı bayan bakıcı neler yapar?

Yatılı Yaşlıya Yardımcı – Haftada 1 gün 24 saat izinli, 6 gün çalışan, gece gündüz ihtiyaca göre tüm sorumlulukları alır.

Gündüzlü Yaşlıya Yardımcı – Hafta içi 5 gün, 5.5 gün(cumartesi yarım gün) veya 6 gün İhtiyacınız doğrultusunda( cumartesi tam gün) şeklinde çalışabilecek, siz değerli ailelerimiz için yaşlıya yardımcı bayan elemanlarımız mevcuttur.

Aradığınız yaşlıya yardımcı bayan adayının başlıca iş tanımı;

* Yaşlı bireyin yemeğinin hazırlamasını ( evin yemeğini)

* Yaşlı bireyin ilaç takibini (İlaçlarını düzenli bir şekilde takip etmesi ve hazırlanması, sizin yönlendirmeniz doğrultusunda)

* Evde günlük temizlik işlerinin yapılmasını (Yataklar toplanacak, çamaşır, ütü, bulaşık makinesi boşaltılacak, toz alınacak vs  )

*Banyo ve tuvalet ihtiyaçlarında yardımcı olunması ( yatalak, bezli, felçli hastalarınız için de geçerli)

*Evin alışverişi (mutfak eksiklerini görecek ve erzak siparişi konusunu yönetecek)

*Yürüyüş ve egzersiz hareketlerini yapma vs. gibi

Aradığınız yaşlıya yardımcı bayan adayının özelliği;

*Güvenilir, dürüst, güler yüzlü, pozitif, sabırlı, enerjisi yüksek, sevecen, saygılı

*Sağlık kurallarına ve hijyene önem veren

*Ailenin koyduğu kurallara saygı duyan ve uygulayabilen

*Tecrübeli, güvenilir, referans verebilen

*Yakın civarda oturan ya da ulaşım problemi olmayan

*Tercihen Türk Vatandaşı ya da Oturma İzinli Yabancı Yardımcı Bayan

*Şefkatli, merhametli, yaşlılarla iletişimi kuvvetli olan

*Referanslı yardımcı bayanın, aile yaşantısı düzenli olan, çocuğu ya da işe devamını etkileyecek bir rahatsızlığı olmayan, sigara içmeyen

*Kısaca güvenilir yaşlıya yardımcı evin bir bireyi gibi sizinle ve yakınlarınızla yaşayabilecek tecrübeli yaşlıya yardımcı olması diyebiliriz.

Yaşlıya Yardımcı Olmak;

Yaşlıya yardımcı olmak ve ev hizmetleri vermek bir meslektir. Herkes bu hizmeti verecek kabiliyete ve özveriye sahip olamaz.

Yaşlıya yardımcı arıyorum, dediğinizde bakıcı ve yaşlıya yardımcı olmayı meslek olarak gören ve bu mesleğe verdiği değerden ötürü yapan bakıcı yardımcılar için, yardımcı bayan şirketimiz, 29 yıldır hizmetinizdedir.

Aradığınız yardımcı bayan bu işlerin gerektirdiği yeteneklere sahip, tecrübede ve güvenilirlikte olması temeldir. Bu temel bizim size çizdiğimiz doğru bakıcı, doğru yardımcı köprüsünün ilk adımıdır.

Size bir telefon kadar yakınız, en kısa zamanda bu zorlu süreçte sizinle birlikte yola devam etmek ve tanışabilmek dileğiyle…

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
Uzman İnsan Kaynakları Yöneticisi
Deniz Kılıç – 30.01.2019

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?