Yardımcı Bayan Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Siz değerli işverenlerimiz, uygun bir aday arayışına geçmeden önce, yardımcı bayanın nasıl olması gerektiği konusunda, öncelikleri düşünerek ve yardımcı bayan seçerken nelere dikkat edilmeli? iyi eleyerek karar vermelisiniz.

Yardımcı Bayan Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Yardımcı Bayan seçerken önceliklerinizi belirleyin;

*En başta, ihtiyacınız olan yardımcı bayanın çalışma saatlerini ve iş tanımını iyi planlamanız gerekir. Yardımcı bayan seçimi yapmadan önce, size en uygun olanın, yatılı yardımcı bayan mı? yoksa gündüzlü yardımcı bayan mı?, yarım gün yardımcı bayan mı?  ya da part-time zamanlı mı? olduğunu tespit etmeniz gerekiyor.

* Danışmanlık şirketi ya da çevrenizden bulduğunuz, yardımcı bayan adayına, mutlaka kaç sene daha bu işi yapmayı düşünüyorsunuz, sorusunu sormanızı tavsiye ediyoruz.

*Yardımcı bayan seçerken kendi aile kültürünüze uygun, hal ve davranışlarda bir yardımcı bayan adayını işe almanızı tavsiye ederiz. Sizin gelenek, göreneklerinize, örf ve adetlerinize uygun yapıda olması çok önemlidir.

*Yardımcı bayan almaya karar verdiğiniz zaman ilk madde olarak ‘’ referans’’  diyebiliriz. Yani, referanslı yardımcı bayanın kimde çalıştığı, ne iş yaptığı (işin içeriği), kaç sene çalıştığı, neden işten ayrıldığı gibi soruları mutlaka referans verecek kişi ile görüşmeniz ve yardımcı bayan hakkında bilgi almanız çok önemli bir konudur. Bizler, işimizin sorumluluğunun bilincinde, referans bilgilerinin doğru olup olmadığına, aile yaşantısının düzenli olup olmadığına, işe devamını etkileyecek bir rahatsızlığının olmamasına dikkat ediyoruz.

* Temiz, kişisel bakımına ve hijyene önem veren, dakik, tertipli ve elinin çabuk olmasına, iletişim becerisinin olmasına, düzgün, sabırlı, dürüst,  saygılı, sorumluluk sahibi ve dikkatli olmasına, yardımcı bayan pozisyonunu mesleği olarak gören,  talimatları takip edebilen kapasitede bir yardımcı seçmelisiniz.

Yardımcı Bayan seçerken nelere dikkat edilmeli ?

*Kurumsal yardımcı bayan ajansı, olarak yardımcı bayan adaylarını mülakat esnasında dikkatli davranıp, iyi değerlendiriyoruz. Bu esnada sicil temiz kâğıdı, ikametgah kağıdı (ev adresinin tam olmasına), kimlik fotokopisini alıyoruz. Ayrıca, istediğiniz sağlık testini,  ücretini karşılayarak yaptırabilirsiniz.

Yardımcı bayan bulma yolu, ev işlerine yardımcı bayan arıyorum deyip, internetten tarama yaptığınız da, karşınızdaki sitemizin, referansları ve referans mektupları, kaç yıldır hizmet verdiği, çalıştığı ailelerin kalitesi, işe yerleştirilen elemanların kalitesini gösteren referanslı yardımcı eleman ajansı olarak, bizi arayın diyoruz.

29 yıllık bilgi ve deneyimlerimizle yardımcı bayan hizmeti adı altında,Ev işlerine yardımcı bayan arıyorum, ev işlerine yatılı yardımcı arıyorum, ev işlerine gündüzlü yardımcı arıyorum, part-time ev işlerine yardımcı arıyorum, yarım gün yardımcı arıyorum, işyerine aşçı arıyorum, eve aşçı arıyorum, ofis personeli arıyorum, İstanbul yardımcı bayan, İzmir yardımcı bayan, Ankara yardımcı bayan hizmetlerimizle, kaliteli eleman pörtföyümüzle yanınızdayız.

Sizlere, yardımcı bayan seçerken nelere dikkat edilmeli? konusunda bildiklerimiz paylaşmaya çalıştık, farkımız sizinle empati yapmamız ve sunacağımız kaliteli yardımcı bayan adaylarımızdır. Güvenilir, referanslı, en iyi yardımcı bayan arıyorum diyorsanız, bizi arayın.
Y
Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
Uzman İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz – 20.02.2020

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?