Yardımcı Bayan Nasıl Olmalıdır ?

Sevgili hanımlar, evimizi emanet ettiğimiz ve hayatımızı kolaylaştırmak için ihtiyaç duyduğumuz, ev işlerine yardımcı bayan konusunda, ev hizmetlerine yardımcı bayan işe almadan, sizler için, yardımcı bayan nasıl olmalıdır? sorusunu birkaç başlıklarla kaleme almak istiyoruz.

Yardımcı Bayan Nasıl Olmalıdır ?

Yardımcı Bayan Nasıl Olmalıdır ?

*Referans verebilen, tecrübeli yardımcı bayan, daha öncesinde iş tanımıyla ilgili deneyime ve donanıma sahip olan, alaylı olup kendini yetiştirmiş, tecrübeli, deneyimli, bilinçli bir şekilde görevleri yerine getiren ev işlerine yardımcı tercih edilmelidir.

*Evinizde çalışacak olan, temizlik için yardımcı bayan referansı çok önemlidir. Kimde ya da kimlerde çalıştığı, ne tür bir ev işlerinde becerikli olduğu, kaç senedir ev işlerinde yardımcılık mesleğinde çalıştığı, ev işleri hizmeti olarak çalıştığı işlerinden, neden ayrıldığı çok önemli bir konudur. Mutlaka referans verecek kişi yada kişilerle ile görüşmelisiniz ve yardımcı personel hakkında görüş almalısınız.

* Yapacağı işi meslek olarak görmesi, yaptığı işin sorumluluğunun bilincinde olması ve işverenlerin ihtiyaçlarına cevap verebilen, tecrübeli ev işlerinde yardımcı bayan olması çok önemlidir.

Ev işlerine yardımcı bayan; Herkes bu işi yapar deyip geçmeyin…

*Referanslı yardımcı bayan talimatları takip eden ve uygulayan, dakik, uyumlu, tertipli ve elinin çabuk olmasına, iletişim becerisinin olmasına dikkat etmelisiniz.

*Bayan Yardımcı hoşgörülü; güler yüzlü, sabırlı, saygılı, sorumluluk sahibi ve dikkatli olan, kişisel temizliğine özen gösteren, prezantabl, güler yüzlü, enerjik, pozitif, sigara kullanmayan güvenilir yardımcı bayan olmalıdır.

*Yardımcı bayan adayının; aile yaşantısının düzenli olması, işe devamsızlığını gerektirecek ilgili herhangi bir rahatsızlığının olmaması ve bu işi uzun zaman zarfında devam ettirebilecek bir düzeninin olması çok önemlidir.

*Yardımcı bayan özellikle; yeniliğe ve değişime açık olmasına, sabit fikirli olmamasına, inisiyatif sahibi olmasına; iş verenileriyle mesafesini koruyabilen, özel hayata saygılı, ailelerin gelenek, görenek, örf ve adetlerine uyumlu bir yapıda olmasına dikkat etmelisiniz

Yardımcı bayan ihtiyacınız için, profesyonel desteğe hazırız!

29 yıllık bilgi ve deneyimlerimizle yardımcı bayan hizmeti adı altında,

Ev işlerine yardımcı bayan arıyorum; ev işlerine yatılı yardımcı arıyorum, ev işlerine gündüzlü yardımcı arıyorum, part-time ev işlerine yardımcı arıyorum, yarım gün yardımcı arıyorum; işyerine aşçı arıyorum, eve aşçı arıyorum, ofis personeli arıyorum, İstanbul yardımcı bayan;  İzmir yardımcı bayan, Ankara yardımcı bayan hizmetlerimizle; kaliteli eleman pörtföyümüzle yanınızdayız.

Berkay Danışmanlık olarak; işverenlerimizin memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı hedefleyen; nokta atışı yapan bir kurumdur ve bu sayede, sizlere bu konuda kılavuz olmak için, yardım İnsan kaynakları uzmanımız en kısa sürede; doğru eşleştirme yaparak adaylarımızla tanışmanız için toplantı organize edecektir. Bizleri arayın size doğru yardımcı bayan arayışınızda köprü olalım.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz – 05.03.2020

 

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?