Ev işlerine yardımcı bayan işe almadan önce yapmanız gereken 10 önemli adım !

Yardımcı bayan işe almadan önce yapmanız gereken 10 önemli adım; 29 yıllık yardımcı danışmanlık şirketi olarak, güvenilir yardımcı bayan, referanslı yardımcı bayan ve tecrübeli yardımcı bayan ararken, ev işlerine yardımcı bayan almadan önce yapmanız gereken 10 önemli adım, şeklinde bilgi ve birikimlerimizi kullanarak tavsiyelerde bulunmak isteriz.

yardımcı bayan işe almadan önce yapmanız gereken 10 önemli adım

1 – İşveren olarak, evinizin ve ailenizin önceliklerinizi belirleyin. Öncelikleriniz çocuklarınız küçük ise, çocuklar olmalı, temizlik ikinci planda olmasına dikkat edin.

2 – Çocuklarınız varsa ve ilgi isteyen yaşlarda ise, çocuk sevgisi olan ve daha önce çocuklu evlerde çalışmış referanslı yardımcı bayan arayışında olun.

3 – İşe alacağınız yardımcı bayanın, sizin kimyanıza ve tarzınıza uygun olması çok önemlidir. Aksi takdirde, farklı kültür ve alışkanlıklar, karşılıklı uyumsuzluğu doğuracaktır.

4 – Evinizin, düzeninizin, çocuklarınızın, iş hayatınızın, ihtiyacınız olanın yatılı yardımcı bayan mı? yoksa Gündüzlü yardımcı bayan mı olduğunu tespit edin.

5 – İşe alacağınız ev işlerine yardımcı bayan, daha önceki çalıştığı ailede, ne tür sorumluluklar aldığını muhakkak sorun, sizin beklentilerinizle örtüşüp örtüşmediğini anlayın.

6 – Evinizde çalıştıracağınız ev işlerine yardımcı bayan, yabancı uyruklu yardımcı ise, oturma izinli ve yasal çalışabilecek bir yardımcı bayan mı? emin olun.

7 – Evinize alacağınız yardımcının tüm kimlik bilgilerini, çalıştığınız danışmanlık şirketinden talep edin, ayrıca sabıka kaydı ve ikamet bilgilerinin de güncel olmasına dikkat edin.

8 – Çalışacağınız yardımcı bayan danışmanlık şirketini, ister tavsiye üzerine, isterse internet ortamında olsun, işkur izinli yardımcı şirketi mi?, referansları kuvvetli mi?, bu sektörde kaç senedir yardımcı bayan hizmetleri veriyorlar, iyice araştırın.

9 – Çalışacağınız yardımcı bayan ajansı, hizmetini ve eleman kalitesini iyi inceleyin, unutmayın hizmet almak kadar, hizmetin devamlılığı ve devamlılığındaki kalitesi de çok çok önemlidir.

10 – Canınızı, malınızı ve en önemlisi, sevdiklerinizi emanet edeceğiniz yardımcı bayanın, gözünüz arkada kalmadan güvenebileceğiniz, aile düzeni belli ve düzgün bir hayatı olan bir yardımcı bayan olmasına dikkat edin.

Yardımcı bayan işe almadan önce yapmanız gereken 10 önemli adım !

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak, 1991 yılından bu zamana kadar, güvenilir yardımcı bayan hizmeti ve tecrübeli yardımcı bayan hizmeti ile, bizden destek almak isteyen tüm işverenlerin, sonuna kadar yanında olmuştur, olmaya da devam edecektir.

Ve sizlere ev işlerine yardımcı bayan almadan önce yapmanız gereken 10 önemli adım şeklinde önerilerimizi sunmuş bulunmaktayız. En iyi yardımcı bayan şirketi için bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz – 09.01.2020

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?