Yardımcı bayan danışmanlık şirketi

Yardımcı bayan danışmanlık şirketi olarak, 29 yıldır kurumsal anlamda profesyonel hizmet vermekteyiz ve evinde yardımcı çalıştırmak isteyen tüm ihtiyaç sahipleri işverenlerin yanındayız.

Öncelikle, ev işlerine yardımcı bayan nedir? açıklamak isteriz;
Yardımcı bayan danışmanlık şirketi

Kadınlarımız, sorumluluklarını ve ihtiyaçlarını karşılamak için farklı farklı sebeplerden dolayı, ev işlerinde yardımcı, yatılı yardımcı bayan veya ev işlerine gündüzlü yardımcı bayan olarak bu mesleği yaparlar. Fakat önemli olan şudur ki; herkes ev işlerinde başarılı ve gereken özende yeteneğe sahip olamaz.

HER MESLEK GİBİ EV İŞLERİNDE YARDIMCI OLMAK DA BİR MESLEKTİR VE BU MESLEĞİ SEVEREK YAPABİLİRSİNİZ…

Biz, yardımcı bayan danışmanlık şirketi olarak, kurumsal ve profesyonel çizgide, bizlere ev işleri yardımcı personeliyim diyerek, başvuran tüm yardımcı adaylarını ince eleyip, sık dokuyoruz.  

Yardımcı bayan danışmanlık şirketi nasıl hizmet vermelidir ?

Özellikle, resmi ve kanunlara uygun bir yardımcı bayan danışmanlık şirketi mi? sormalısınız. Soracağınız net soru; İşkur’a bağlı özel istihdam bürosu belgesi var mı? yoksa kanunlara uygun olmayan merdiven altı ve güvenemeyeceğiniz kişi ya da kişilerdir. Yasal mevzuatlara uygunluğunu öğrendikten sonra, çocuk bakıcısı danışmanlık şirketinin, çalışma şeklini ve bu işe olan ciddiyetini kavramalısınız.

Yardımcı bayan danışmanlık şirketi yetkilisinin, sizi anlamasındaki ve yönlendirmesindeki profesyonelliği çok önemlidir. Çünkü, baştan sona sizinle iletişim kurarken, aynı özen ve itinayı göstermesi gerekiyor. Aklınızda, asla bir soru işareti kalmamasına özen göstermelisiniz.

Yardımcı bayan danışmanlık şirketi ile profesyonel yardımcı bayan adayları ile yüz yüze tanışmak ve mülakat toplantısı aşamasına geldiğinizde, profesyonel olup olmadığını, en iyi bu esnada anlarsınız. Çünkü, profesyonel çalışan yardımcı bayan danışmanlık şirketi, sizi iyi anlayıp, analiz edip, portföyündeki size en uygun olan, yardımcı adaylarıyla eşleştirmiş olmalıdır. Aksi takdirde, yardımcı bayan adayları, kimyanıza ve yaşantınıza uygun olmayan adaylar ise, kesinlikle profesyonel değildir.

Yardımcı bayan Danışmanlık Şirketi olarak, yardımcı bayan nasıl olmalıdır ?

  • Yardımcı bayan, can ve mal emanet edildiği ve tüm özel hayatın merkezinde olduğu için, öncelikle güvene ve saygıya dayanan bir ilişkidir. Bu güveni ve saygıyı verebilmesi çok önemlidir.
  • Öncelikle temizliğe kendi kişisel temizliğinden ve bakımından başlamalıdır.
  • Temizlik anlayışını, çalıştığı evlerde verdiği hizmetle pekiştirmiş, ev temizlik kurallarını bilen kişidir.
  • Yardımcı bayan olarak çalışmak için, sadece kendi evimi temizliyorum, bende ev hanımıyım demek yeterli değildir ve referanslı yardımcı bayan olması şarttır.
  • Özel hayatı ve aile düzenli olan, ev hizmetlerinde çalışacak düzene sahip olmalıdır ve uzun vadede çalışmasını engelleyecek kalıtsal bir sağlık problemi olmamalıdır.
  • Yardımcı bayan, çalıştığı işvereninin tarzına ve isteklerine uyum sağlayıp, mesafesini koruyan, işvereni ile anlaştığı şartlara her zaman problemsiz bir şekilde uyup, devamlılığı sağlayabilmelidir.
  • İşveren ailelerin, yardımcı bayan danışmanlık şirketinden beklentisi, tecrübeleriyle ve becerikliliği ile hizmet almaktır ve karşısında, kazandığı paranın hakkını verebilen, tecrübeli yardımcı bayan olmasıdır.
  • Her ailenin yaşantısı, inancı, aile düzeni ve mahremiyeti vardır. Güvenilir yardımcı bayan için önemli olan, bunlara saygı duyup, karşılıklı kaliteli bir çizgide, uzun vadede hizmet verebilmektir.

Yardımcı bayan danışmanlık şirketi, size duymak istediklerinizi değil, olması gerekeni ve izlenecek en doğru yolu göstermesi gerekir.

Sonuç olarak, en nihayetinde, insanlar ihtiyaç gereği, ev işlerine yardımcı, yatılı yardımcı bayan, gündüzlü yardımcı bayan, anne yardımcısı, yaşlı bakımına yardımcı bayan, hasta bakımına yardımcı bayan, çocuk bakımına yardımcı bayan, bebek bakımına yardımcı bayan gibi pek çok noktada, yardımcı bayan hizmeti almak zorunda kalıyor.

Yardımcı bayan danışmanlık şirketi olarak;  yardımcı bayan işe almadan evvel, bildiklerimizi sizin de bilmeniz için; sizlerle paylaşmak istedik. 1991 yılından bu zamana kadar; yardımcı bayan arıyorum; diyen işverenlerin yanında olduk; olmaya da devam ediyoruz. En iyi yardımcı bayan danışmanlık şirketi için bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
Uzman İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz – 18.02.2019

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?