Yardımcı bayan ajansı

Bu yazımızı,  eve yardımcı bayan arıyorum diyen, işverenlerimiz için, yardımcı bayan ajansı ihtiyaçlarına yönelik olarak, bilgiler paylaşmak için hazırladık.

Günümüz şartlarında, etraftan, komşudan ve tanıdıktan, kaliteli hizmet almak anlamında, eve yardımcı bayan bulabilmek, pek mümkün değildir. Çünkü, modern hayatta beklentiler değiştiği gibi, tecrübe ve hizmet kalitesinin seviyeleri de artmış bulunmaktadır.

Yardımcı bayan ajansı

Yardımcı Bayan Ajansı

İnternet sayesinde, tüm aradığımız hizmet çeşitlerini araştırıp bulmamız çok kolaylaştı. Dijital ortamın güvenirliğine, ön yargı ve mesafe koymakta haklısınız. Fakat, internet ‘te bulduğunuz, yardımcı bayan ajanslarının, web sayfalarını, referanslarını iyi araştırarak, kaç yıldır bu işi yaptıklarını bilerek ve en önemlisi de, yasal mevzuatlara uygun, İşkur garantisi olan, yardımcı bayan ajansı olmasına, çok dikkat etmelisiniz.

Yardımcı bayan ajansları sorumlulukları nelerdir ?

*En önemlisi, evinize alacağınız yardımcının güvenirliğini %100 garanti etmelidir. Sizlere sunacağı, yardım bayan adaylarının, kimlik kontrollerini araştırmalı (sabıka kaydı ve ikametgah bilgilerini), yabancı uyruklu yardımcılar için, yasal olarak ikamet edip etmediğini, belgelerle size sunmalıdır. Kanunlara uygun bir çizgide, sizi her türlü tehlikeden koruma odaklı hareket etmelidir.

*Sonraki aşama ise, siz işverenlerin, neden yardımcı bayan ajansı ile yol almak istediğinizin farkında olmalarıdır. Yardımcı bayan ajansına başvurma nedeninizin, iş bilen, referanslı ve iyi verim aldığınız kişilerden  hizmet almak istediğinizin bilinci ve sorumluluğunda olmalıdır.

*Yardımcı bayan ajansı, size güven ve referansı garanti etmelidir.

*Son olarak, en can alıcı detay ise, yardımcı bayan ajansının, hizmetin devamı gereken durumlarda, işvereni mağdur etmeden çözüm bulmasıdır. Yani, ev işlerine yardımcı bayan olarak, işe aldığınız personelle, karşılıklı anlaşmazlık veya memnuniyetsizlik gibi durumlar yaşadığınızda, hizmetinin arkasında durup, gereğini derhal yerine getirmelidir.

Biz, 28 yıllık yardımcı bayan ajansı olarak, her zaman, önce güven, sonra hizmet ve hizmet kalitesinin devamı ilkesinde, empati yaparak işveren ailelerimize değer veriyoruz. Kaliteli, uzun vadeli, tecrübeli ve en önemlisi güvenilir yardımcı bayan ile çalışmak için bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan ŞAHBAZ
18.07.2019

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?