Yardımcı arıyorum

Sevgili okurumuz, sitemize hoşgeldiniz… Burada ne aradığınızı veya neyi bulmaya çalıştığınızın, ciddi olarak farkındayız ve yardımcı arıyorum derken, aslında güvenilir hizmet + tecrübeli eleman portföyü istediğinizi biliyoruz.

Yardımcı Arıyorum

Günümüzde, artık profesyonel ev hizmetinde çalışan personel bulmak, eskisi kadar kolay değil. Eskiden, eş dosttan, apartman görevlisinden veya komşu tavsiyesiyle bulunan ev işlerine yardımcı bayanlar, hiçbirimize profesyonel ve kaliteli hizmet verebilecek şartlara sahip olmayabilir.

Tabii günümüzde, her sektörde olduğu gibi, yardımcı bayan danışmanlık firması adında, birçok merdiven altı firmalarda mevcut. Fakat bu adına firma diyen, ne olduğu belirsiz kişilere de güvenmiyorsunuz.

Aradığınız, kanunlara uygun ve profesyonel bir ev hizmetlerine yardımcı şirketi!!

Yatılı yardımcı arıyorum

Eviniz, işiniz, çocuklarınız, yaşam tarzınız gereği, ihtiyacınız olan yatılı yardımcı olabilir. Burada, bizi arayarak, işbilen ve problemsiz, aklı başında, yatılı yardımcı bayan ile çalışmak istediğinizi biliyoruz. Ayrıca ihtiyacınız, yaşlıya yatılı yardımcı, hastaya yatılı yardımcı, anneye yardımcı bayan, çocuk bakımına yardımcı bayan gibi ev işlerine yardımcı hizmeti de arıyor olabilirsiniz. Bütün bu ihtiyaçlarınız için 29 yıllık, referanslı yatılı yardımcı kadromuzla, sizlere hizmet vermeye hazırız.

Gündüzlü yardımcı arıyorum

Gündüzlü yardımcı bayan hizmeti almak isteyen aileler, evlerinde yatılı bir yardımcı fikrine, ruhen uygun hissetmeyebilir, yatılı yardımcı için, evinde ayrı bir oda düzeni olmayabilir, bütçe olarak, gündüzlü yardımcı bayan çalıştıracak, bütçeye sahip olabilir veya çalışma hayatından dolayı, gündüzlü yardımcı desteği almak zorunda olabilirler.

Yine bu ihtiyaç sahibi işverenler, evini güven içinde teslim edebilecekleri, ev işleri konusunda deneyimli ve işbilen gündüzlü yardımcı hizmeti almak isterler. Gündüzlü yardımcı da, istenilen mesailere uygun çalışabilecek, yakın lokasyonlarda ikamet eden, uzun vadeli çalışabilecek ve profesyonel iş ilişkisi içerisinde davranabilen, ev işlerine gündüzlü yardımcı olmasını beklerler.

1991 yılından bu zamana, yardımcı arıyorum diyen birçok işverenimize, kalıcı ve kaliteli, yardımcı bayan hizmeti verdik, vermeye de devam ediyoruz. Ev işlerineyardımcı bayan arıyorum diyen ihtiyaç sahiplerinin, neden profesyonel ve kurumsal yardımcı bayan ajansı ile çalışmak istediğini biliyoruz.

Canınızın ve evinizin sorumluluğunun, bizim hizmetimizde olduğunun bilincindeyiz. Bütün bu sorumluluk ve profesyonel hizmeti alacağınız, en iyi yardımcı bayan için bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
Uzman İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz – 26.12.2018

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?