Yabancı Yardımcı Bayan

Evinde yabancı yardımcı bayan çalıştırmak isteyen ve yabancı yardımcı arıyorum diyen, tüm ihtiyaç sahibi işverenler için, 29 yıllık yardımcı bayan şirketi olarak, yabancı yardımcı bayan konusunda hizmetimizle ilgili bilgiler vermek isteriz.

Yabancı Yardımcı Bayan

Yabancı yardımcı bayan ile ilgili olmazsa olmazlarımız !

-Oturma izinli yabancı yardımcı olmalıdır.

-Referanslı yabancı yardımcı olmalıdır.

Temizlik kurallarını ve şartı şurtu bilen, ev işlerine yardımcı bayan olmalıdır.

Kişisel temizliğine dikkat eden, uzun vadeli çalışmış, iş bilen, tecrübeli yardımcı bayan olmalıdır.

-Düzgün Türkçe konuşabilen, ikamet ettiği adresi belli, güvenilir yabancı yardımcı olmalıdır.

İşveren ailenin ihtiyacı ne ise, ona göre doğru eşleştirme yaparak, ailelerin beklentilerini karşılayacak kapasite ve yeteneğe sahip yabancı yardımcılar sunuyoruz.

Örneğin;

Ailenin iş tanımı; Bebek bakımı için yardımcı ise, daha önce bebek bakımı yapmış ve bebekli evde çalışmış, yardımcı bayan olmalıdır.

Ailenin iş tanımı; Çocuk bakımı için yardımcı ise; daha önce çocuk bakımı yapmış ve çocuklu evde çalışmış, yardımcı bayan olmalıdır.

Ailenin iş tanımı ; Yaşlı bakımı için yardımcı bayan ise, daha önce yaşlıya yardımcı olarak çalışmış bir yardımcı bayan olmalıdır.

Ailenin iş tanımı ; Hasta bakımı için yardımcı bayan ise, daha önce hastaya yardımcı olarak çalışmış bir yardımcı bayan olmalıdır.

Ailenin ihtiyacı yatılı yardımcı ise, daha önce yatılı çalışmış, ailenin çocukla ilgili beklediği tüm sorumlulukları tek başına yerine getirmiş, eğer çalışan bir aile iseniz, daha önce çalışan bir ailenin çocuğunun sorumluluğunu almış, yatılı yardımcı olmalıdır.

Ailenin ihtiyacı, gündüzlü yabancı yardımcı ise, özbek gündüzlü yardımcı, sizin istediğiniz mesailerde ve esnekliklerde çalışabilecek, ulaşımı kolay lokasyonlarda oturan bir, özbek çocuk bakıcısı olmalıdır.

Ailenin iş tanımı ; Villada çalışacak yabancı yardımcı ise, daha önce, villa’ da çalışmış yardımcı bayan olmalıdır.

Yardımcı Bayan Hizmeti;

1991 yılından Bu zamana, işveren ailelerin ihtiyaçlarını iyi dinleyip, analiz ederek işe başlıyoruz. Bize baş vurmanızın sebebinin, iş bilen ve problemsiz yardımcı bayan ile uzun yıllar çalışıp, kaliteli hizmet almak istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle yaptığımız işin hassasiyetini ve ciddiyetini bilerek, yardımcı bayan için, en iyi yardımcı şirketi olarak bizi arayın diyoruz.

Güldan Şahbaz
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
10.12.2020

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?