Villada çalışacak yardımcı bayan

Yardımcı danışmanlık şirketi olarak, 28 yıldır kurumsal yardımcı bayan firmamız, villada çalışacak yardımcı bayan isteyen tüm ihtiyaç sahipleri işverenlerin yanında ve kaliteli hizmetine devam etmektedir.

Villada çalışacak yardımcı bayan

Şimdi sizlere villada çalışacak yardımcı bayan nasıl olmalıdır ve nelere dikkat etmelisiniz, bilgi ve birimlerimizi aktarmak istiyoruz;

* Villada çalışacak yardımcı bayan; can ve mal emanet edildiği ve tüm özel hayatın merkezinde olduğu için, öncelikle güvene ve saygıya dayanan bir ilişkidir. Bu güveni ve saygıyı aynı şekilde ilk günkü gibi vermelidir.

* Villada çalışacak yardımcı; öncelikle temizliğe kendi kişisel temizliğinden başlayıp ve buna çalıştığı süre içerisinde hep dikkat etmelidir.

* Villada çalışacak yatılı yardımcı veya villada çalışacak gündüzlü yardımcı;   temizlik anlayışını, çalıştığı evlerde verdiği hizmetle pekiştirmiş, ev temizlik kurallarını bilmelidir.

* Villaya ev işlerinde yardımcı bayan olarak çalışmak için; sadece kendi evimi temizliyorum, bende ev hanımıyım demek yeterli değildir, ev işlerinde referanslara sahip olmalıdır.

Villada Çalışacak Yardımcı Bayan

* Özel hayatı ve aile düzenli olan; yatılı yardımcı veya gündüzlü yardımcı çalışacak düzene sahip olan ve uzun vadede çalışmasını engelleyecek kalıtsal bir sağlık problemi olmamalıdır.

* Villaya ev işlerine yardımcı bayan; çalıştığı işvereninin tarzına ve isteklerine uyum sağlayabilen, mesafesini koruyabilen; işvereni ile anlaştığı şartlara her zaman problemsiz bir şekilde uyup, devamlılığı sağlayabilen kişi olmalıdır.

* İşveren ailelerin istediği, tecrübeleriyle ve becerikliliği ile hizmet almaktır ve karşısında, kazandığı paranın hakkını verebilen bir villa tecrübesi olan yardımcı olmasıdır.

* Her ailenin yaşantısı, inancı, aile düzeni ve mahremiyeti vardır. Önemli olan bunlara saygı duyup, karşılıklı kaliteli bir çizgide, uzun vadede hizmet verebilmektir.

Sonuç olarak; en nihayetinde, insanların hayatlarının merkezinde ve kalelerinin içine aldıkları, yardımcı bayan personeli pek çok noktada, insanların hayatlarını kolaylaştırmak için aldıkları bir ev hizmetidir.

Yardımcı bayan ajansı Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak; villada çalışacak yardımcı hakkında bildiklerimizi paylaşmak istedik. Ve 1991 yılından bu zamana kadar, ev işlerine yardımcı bayana ihtiyaç duyan işverenlerin yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz. En iyi yardımcı bayan ajansı için bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
Uzman İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz – 14.05.2020

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?