Ofis ve işyeriniz için temizlik elemanı

İnsanın işi, aşı ve geleceği demektir. İş yerinizde çalışan temizlik personeli, en önemli bel kemiklerinden biridir. Bizim örf ve adetlerimize göre, iş yerinin bereketi de, temizliği de birbirine bağlı önemli parçalardır. Gelen misafirinizin karşılanması ve ağırlanması çok önemlidir. Bizler 29 yıldır, ofis için temizlik elemanı , iş yeriniz için temizlik elemanı hizmeti verirken, bütün bunların yanı sıra, güven ve tecrübenin önemini bilerek sizlere danışmanlık yapmaktayız.

ofis için temizlik elemanı

Bizler hangi iş yerlerine yardımcı temizlik personeli temin edebiliriz;

  • Özel klinik için temizlik personeli
  • Özel muayenehane için temizlik personeli
  • Hukuk bürosuna temizlik personeli
  • Reklam şirketinde çalışacak temizlik personeli
  • Özel dershaneye temizlik personeli
  • Mimarlık ofisine temizlik personeli
  • Mühendislik firmasına temizlik personeli
  • Emlak ofisine temizlik personeli

ve benzeri birçok ofis ve işyeri için temizlik personeli yardımcı bayan temini yapıyoruz.

“İş yeri için temizlik personeli demek, iş yeri için yaşanabilir temiz ve düzenli ortamın sağlanması anlamına gelir.”

Bu nedenle, iş yerindeki tertip, düzen, sistem ve hijyen çok önemlidir.

Aynı zamanda, iş yerindeki saygı, mesafe ve güvenliğin de ne denli önemli olduğunun farkındayız. İş yerinde yaşanan ve şahit olunan tüm durumlar, iş yerinin mahremiyetidir. İş yerinde çalışan temizlik personelinin, kendi kişisel temizliği ve prezantasyonu da bir o kadar önemlidir. İş yerinde temizlik personeli olarak çalışan yardımcılar, misafir karşılama, çay servisi, ofise gerekli malzemelerin alışverişi gibi bazı sorumlulukları, belli ve makul ölçüde alabilirler.

Temizlik personelinin,  işini meslek olarak gören ve işine saygı duyan, sabırlı, uyumlu, iş ahlakına uygun bir yapıda davranışlara sahip olması gerekir. Düzenli bir yaşantısı olan, uzun vadeli çalışıp verimli hizmet verebilecek, iş tanımına ve iş sorumluluklarına ilk günkü gibi uyabilecek, görevlerini aksatmadan, aynı çizgide götürebilecek bir çalışan olması gerekiyor.

İş yerinizi gözünüz kapalı emanet edeceğiniz, tüm güvenlik araştırmalarından geçmiş, yeri yurdu belli, aile düzeni ve yaşantısı olan, uzun vadeli çalışabilecek, herhangi bir sağlık problemi olmayan, işe ve çalışmaya ihtiyacı olan portföyümüzle, ofis için temizlik elemanı ve iş yeriniz için temizlik elemanı hizmeti vermeye hazırız. Şimdi bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz – 22.10.2020

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?