işyerine çaycı ve servis elemanı arıyorum

Çay kahve servis İşlerinden sorumlu olacak eleman aranıyor, şirketimize çaycı, işyerine kahve Servis Elemanı Alınacaktır, Çay Servisi ve temizlik Yapabilecek bayan personel,  çay kahve ve servis elemanı aranıyor, işyerine servis elemanı aranıyor, işyerine temizlik elemanı aranıyor, işyerine çaycı ve servis elemanı arıyorum v.s. diyebilirsiniz, işte tam da bu noktada, bu yazımız siz değerli işverenlerimize göre, öncelikle çay servisi ve ofis temizlik elemanın görevlerini ve özelliklerini sizler için kaleme aldık.

işyerine çaycı ve servis elemanı arıyorum

işyerine çaycı ve servis elemanı arıyorum

Çay Servis ve Temizlik Elemanının Görevleri Nelerdir ?
* Şirket personeli ve misafirleri için gerekli ikramların çay, kahve v.b. sunulması

* Ofise gelen evrakların, malzemelerin teslim alınması ve ilgili birimlere ve şahıslara ulaştırılmasını sağlamak

* Faks, Printer, Fotokopi cihazlarıyla ilgili verilen işlerin gerçekleştirilmesi, gereken durumlarda telefonlara bakabilmesi , telefonu aktarabilmesi veya not alabilmesi

* Mutfaktaki tertip, düzen ve hijyeni sağlamak; mutfak ve temizlik malzeme eksiklerinin tespit edilip tedariğinin sağlanması, mutfağın çalışanlara hijyen kuralları içerisinde kullanıma hazır halde bırakılması, günlük yemek yapılacak ise malzemelerin listelenmesi ve hazırlanması

* Ofis odaları ve toplantı odalarının günlük temizliğini ve düzenini sağlamak

* İlk iş olarak, dağınıklıkları toplamak, ardından günlük ayna, lavabo, tuvalet temizliği süpürülmesi ve silinmelidir. Değiştirilmesi gereken kağıt havluların kontrolünün yapılması, kağıt havlu, tuvalet kağıdı, sıvı sabun, deterjan gibi gerekli malzemelerin yeterliliğini kontrol etme, eksiklerin listelenmesi ve çöplerin uygun şekilde ve periyodik olarak tahliyesini sağlamak

Çay Servis ve Temizlik Elemanında Olması Gereken Özellikler Nelerdir ?

* Tecrübeli çay servis ve temizlik elemanı, daha önce iş deneyimi olan başka bir şirkette profesyonel anlamda çay-kahve servisi ve ofis temizlik elemanı olarak çalışmış tecrübeli ve deneyimli bir aday olmalıdır ve referans verebilmelidir.

* Çaycı ve servis elemanı, beklenmedik olaylar karşısında ya da iş kazalarına karşı soğukkanlılık gösterebilmesi, bu durumda yönetebilme ve yönlendirebilme becerisinin olmalı gerekir.

* Yeniliğe ve değişime açık olması, sabit fikirli olmaması, işyeri ortamına uyum sağlayabilmesi,  kendisini sürekli geliştiren ve araştırmacı yeteneği olması gerekir.

* Güler yüzlü, temiz, hijyene önem veren, titiz, düzenli  ve tertipli olması

* Sabırlı, dürüst, disiplinli, sorumluluk sahibi olması.

* Aile yaşantısının düzenli olması, kendisi ve aile yakınlarından bakıma muhtaç birilerinin olmaması,  işe devamını etkilemeyecek herhangi bir sağlık problemlerinin olmaması gerekir.

işyerine çaycı ve servis elemanı arıyorum diyen işverenler için çay servis ve temizlik elemanının görevleri nelerdir ?,  Çay Servis ve Temizlik Elemanında Olması Gereken Özellikler Nelerdir ? sorularının cevaplarını siz değerli işverenlerimiz için sunduk. İstediğiniz iş tanımında daha önce çalışmış; belirlediğiniz günlerde ve saatlerde çalışabilecek; daha önce şirket ve ofislerde çalışmış; adap ve inceliklere sahip; iş ahlakı olan; namuslu; aklı başında; gerçekten ihtiyacı olup; uzun vadeli bir işte  çalışmaya niyeti olan; çay servis ve temizlik elemanı hizmetini meslek olarak gören; tecrübeli çay servisi yapabilecek aynı zamanda ofis temizlik elemanı olarak çalışabilecek çaycı ve servis elemanı ile çalışmak isterseniz; bizi arayabilirsiniz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz – 09.05.2019

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?