işkur Belgeli Yardımcı Ajansı

işkur belgeli yardımcı ajansı olmak, ev hizmetleri personeli sağlamak ağır sorumluluk isteyen ve kurumsal bir çizgide profesyonelce hareket etmek zorunda olduğunuz bir görevdir.

İnsanlar ev hayatlarının düzeni veya iş hayatlarının koşuşturmaları sebebiyle ev hizmeti veren yardımcı ajansı, ihtiyaçlarını sağlam ve güvenilir yardımcı ajansı ile yola çıkarak çözmek isterler. Çünkü iş göstermeye veya öğretmeye vakit ve sabırları yoktur. Bir şeyi bir kere anlattıklarında bakıcının anlamasını ve uygulayacak kapasite de ev hizmeti vermesini isterler. Bu neden ile en başta, işkur belgeli yardımcı ajansı ile çalışmanızı öneririz.

işkur Belgeli Yardımcı Ajansı

işkur belgeli yardımcı ajansı nasıl olmalıdır ?

*İşkur belgeli ajans, yasal çalışan ve işkur mevzuatlarına uygun bakıcı firması olmalıdır.

*İşe yerleştireceği elemanların güvenlik araştırmalarını tam yapan ve iş bilen elemanlarla çalışan işkur belgeli ajans olmalıdır.

*Uzun yıllar kaliteli, kurumsal çizgide çalışan profesyonel, işkur belgeli ajans olmalıdır.

*Referans ve tavsiye mektuplarını, kurumsal kimliğini ve birikimlerini web sayfası veya sosyal medya gibi bilişim mecralarında, ihtiyaç duyup araştıranlarla paylaşan referanslı yardımcı ajansı olmalıdır.

*İhtiyaç sahibi aileler ile doğru diyalog kurup, anlayıp, empati yaparak, doğru aday için doğru yönlendirme yapan, insan kaynakları uzmanları ile çalışan bir en iyi yardımcı ajansı olmalıdır.

*İşe yerleştireceği elemanlarının, tüm özel hayat ve mesleki yeterliliği konusunda bilgi sahibi olup, tüm sorumluluklarını arkasında olmalıdır.

*Elemanın işe kabulünden sonra tüm sabıka kaydı, ikametgah, kimlik bilgilerini sunabilmeli, istenildiği takdirde sağlık testleri konusunda yardımcı olmalıdır.

*İş bulduğu elemanlardan, hiçbir ad altında ücret veya menfaat talep etmeyen, işkur’un bu konudaki tüm yasaklarına uygun hareket eden firma olmalıdır.

Yasalara uygun İşkur belgeli yardımcı ajansı olarak; işverenlerin danışmanlık yardımcı bayan ajansı seçimi yaparken başvuruları genelde; bebek bakıcısı arıyorum, çocuk bakıcısı arıyorum, dadı arıyorum, yardımcı bayan arıyorum; yardımcı bayan arıyorum, yaşlı bakıcısı arıyorum, hasta bakıcısı arıyorum; villaya karı koca çift arıyorum, yazlık için yardımcı arıyorum, aşçı arıyorum, özel makam şoförü arıyorum; diyen tüm ihtiyaç sahibi işverenler, en iyi yardımcı bayan ajansı olarak bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
Uzman İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz – 04.06.2020

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?