İş Yerine Gündüzlü Yardımcı

Hizmetlerimiz

1991 yılından bu zamana gündüzlü yardımcı hizmeti veren kurumumuz, iş yerine gündüzlü yardımcı ihtiyacında, tüm işverenlere, hızlı, güvenilir ve tecrübeli bir birikimlerle cevap vermektedir.

İstanbul İl sınırları dâhilindeki tüm semtlere, yakın lokasyonlarda sorunsuz bir şekilde işine gelip, gidecek ofis yardımcı personeli hizmetimiz mevcuttur.

İşyeri temizlik personeli hizmeti verirken, önceliğimiz ihtiyacı olan iş yeri sahiplerinin gereksinimleri dir. Sizler için ve bizler için, en önemli değer güvendir. İş yerinde çalışacak yardımcı personeli çalıştırırken, sağlığınızı ve malınızı emanet ettiğinizin farkındalığında, kendi işimiz ve kendi ihtiyacımız gibi empati yaparak seçici davranıyoruz.

Sonrasında, iş bilen tecrübeli temizlik personeli ve referanslı temizlik personeli olmasının garantisi ile istediğiniz hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini sunuyoruz.

İşverenlerin iş yerine gündüzlü yardımcı bayan personel ihtiyaçlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

* Ofis temizliğine yardımcı bayan

* Ofis temizlik personeli

* Ofis için temizlikçi kadın

* Şirketimiz için temizlikçi personel

* İş yerine yardımcı bayan

* Ofis temizlik elemanı

* İş yerime yardımcı bayan personel

* Ofis yardımcı bayan elemanı

* İş yerinde çalışacak aylıklı yardımcı bayan

* Ofiste çalışacak temizlikçi

İş Yerine Gündüzlü Yardımcı Bayan

İş yerine gündüzlü yardımcı, ofis temizlik elemanı deyip geçmiyoruz;

*İş yerinde çalışacak olan yardımcı personelin, işyerindeki hijyen ve vizyon için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

*Yeri geldiğinde misafirlerinizi güler yüzle karşılayıp, işyerinizi de emanet edeceğiniz güvenilir ofis temizlik elemanı olması gerektiğini biliyoruz.

*Gelen misafirlerinizi ağırlamak konusunda, temiz bir çay kahve servisi yapması gerektiğini, ofisinizdeki derli toplu görünümden sorumlu olacağını biliyoruz.

*Yoğun iş hayatında, insanların işyerleri, 2. bir evleri gibidir. Bu nedenle, yeri geldiğinde evinizden daha çok vakit geçirdiğiniz ofisinizde, rahat edip, temiz bir ortamda daha verimli çalışacağınızın farkındayız.

*Uzun vadeli çalışacak, işine ve işyerine saygılı, ihtiyacı olan, güvenilir ve işini severek yapacak, ofis yardımcısı ile çalışmak istediğinizi biliyoruz.

Bütün bu nedenlerden dolayı, 29 yıllık, insan kaynakları danışmanlık şirketi olan Berkay Danışmanlık olarak, iş yeriniz için istediğiniz hizmeti en kaliteli ve tecrübeli birikimi ile vermeye hazırdır.

İş yerine gündüzlü yardımcı konusunda, iş yerinize, yıllardır çalıştığımız güvenilir ve kaliteli eleman portföyümüz ile, hızlı ve çağımıza uygun ofis temizlik elemanı hizmeti için bizi arayın diyoruz.

önce güven,sonra hizmet

Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?