İş Yerine Çaycı

Hizmetlerimiz

Ofisiniz için çaycı ve servis elemanı arayan işverenler için, 1991 yılından bu zamana kadar, oluşturduğumuz güvenilir ve tecrübeli eleman kadromuzla hizmetinizdeyiz ve önceliğimiz, iş yeriniz de sizlerin ve misafirlerinizin, temiz ve kaliteli iş yerine çaycı hizmeti almanızdır.

İş Yerine Çaycı personel hizmeti alanlarımız;

* Ofis çaycısı,

* iş yerinde çalışacak cafe sorumlusu,

* Ofis çay ve servis işlerinde çalışacak personel,

* İş yerinde çay – temizlik işlerinde çalışacak bayan,

* Ofis için çaycı,

* İş yeri için çaycı,

* Ofiste çay temizlik elemanı,

* İş yerine çay – temizlik personeli,

* Şirkette çalışacak çaycı,

* Şirkette çalışacak çay – servis elemanı,

* Şirket için cafe sorumlusu

* Ofis çay servisi elemanı

* Ofis cafe sorumlusu personel

İş Yerine Çaycı

İş yerlerinde, sizler için önemli olan, hijyen kurallarına uygun bir çay kahve servis elemanı hizmeti almak, çay ve servis kulaklarının adabında misafirlerinizi ağırlayacak, kendi kişisel temizliğine de dikkat eden, saygılı ve mesafeli, iş saatlerini aksatmadan çalışacak, kaliteli çaycı personel aradığınız biliyoruz.

İş yerine çaycı

Ayrıca, ofisinizi ve malınızı gözünüz kapalı emanet edeceğiniz, tüm güvenlik araştırmalarından geçmiş, yeri yurdu belli, aile düzeni ve yaşantısı belli, uzun vadeli çalışabilecek, herhangi bir sağlık problemi olmayan, işe ve çalışmaya ihtiyacı olan, işine ve mesleğine saygılı çaycı personel hizmeti ile yanınızdayız.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak, 31 yıldır, Mecidiyeköy/ Şişli’ de aynı adreste ve aynı iş prensiplerinde, tüm ihtiyaç sahibi iş yeri sahiplerine, çaycı personel hizmeti vermekteyiz. Hizmetimize ihtiyaç duyan işverenlerin iletişime geçmesini bekliyoruz.

önce güven,sonra hizmet

Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?