Haftada 3 Gün Temizlikçi Arıyorum

Yardımcı bayan ajansı olarak, 28 yıldır, temizlikçi arıyorum diyen işverenlerimizin, beklentilerini tam anlamıyla karşılayabilecek, gündelik yardımcılar konusunda destek vermekteyiz. Sizin veya aile bireylerinizin ihtiyaçları doğrultusunda, evinize gelecek olan temizlikçi kadının uzun vadede çalışabilmesi için, düzenli bir hayatının olması ve işine yansıyacak, herhangi bir rahatsızlığı olmaması dikkat edebileceğiniz önemli hususlar arasındadır. Bu haftaki yazımızı, haftada 3 gün temizlikçi arıyorum diyerek başvuran işverenlerimize, bilgi vermek amacıyla hazırladık. 

Haftada 3 Gün Temizlikçi Arıyorum

Haftada 3 gün yardımcı gerektiren durumlar, genellikle şunlardır;

*Çalışan anne, çalışan baba iseniz, günlerinizin neredeyse tamamını işte geçiriyor. Bu nedenle evinizde bir yardımcıya ihtiyaç duyabilirsiniz.

*Ayrıca, yenidoğan annesi iseniz, anne yardımcısına veya  anneanne- babaanne destekli büyütüyorsanız, aile büyüklerinize destek isteyebilirsiniz.

*Tam gün okula giden çocuğunuz var ise, okuldan geldiğinde çocuğunuzla ilgilenecek, onu okuldan karşılayacak, geldikten sonra yemeğini verebilecek güvenilir yardımcı bir bayana, ihtiyaç duyabilirsiniz. 

*Yaşlı anne babanız veyahut bir yakınınızın hayatını kolaylaştırmak için, yaşlı yardımcısına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Haftada 3 gün ev işlerine yardımcı adayların çalışma günleri ve çalışma saatleri şöyledir;

  • Gündelik yardımcı çalışma günleri genelde,  Pazartesi  – Çarşamba – Cuma veya Salı – Perşembe – Cumartesi olabilir.
  • Gündelik yardımcı çalışma saatleri, sabah 09.00- akşam 17.00 – 18.00 saatleri arasındadır. 
  • Çalışma saatleri içerisinde yardımcı bayanların başlıca görevleri; evin detaylı bir şekilde günlük temizliği, evin genel düzenini ve tertibini sağlamak, günlük yemek yapımı ve ütüdür.

GÜNDELİK YARDIMCIDAN BEKLENTİLERİMİZE GELİNCE;

  •  Evinizin günlük ev işlerini yapabilecek, yemek yapabilecek, ütü yapabilecek, işini ciddiye alan ve yaptığı işe saygı duyan, hijyene ve düzene önem veren anlayışlı bir yapıya sahip olmalıdır.
  • Sigara içmeyen, güler yüzlü, enerjik, pozitif, sağlık sorunu olmayan, sabırlı, insanlarla ve çocuklarla iletişimi iyi olan, deneyimli ve çalıştığı yerden referans verebilecek, tecrübeli yardımcı olmalıdır.
  • Şartlı şurtlu temizlik yapmayı bilen, işini söylemeden kendi kendine, en iyi şekilde yapabilen, canınızı ve malınızı emanet edebileceğiniz yardımcı olmalıdır.
  • Örf, adet ve geleneklerinize saygı duyan, mesafesini bilen ve en önemlisi sizi sahiplenecek bir yardımcı olmalıdır.

Güvenilir, ulaşım problemi olmayan, bu işi hayatına meslek olarak oturtmuş adaylarımız ile siz değerli ailelerimiz için hizmete hazırız. 

Yardımcı danışmanlık firması olarak, sizleri anlayan, algılayan ve empati yapabilen insan kaynakları uzmanlarımızla, Haftada 3 Gün Temizlikçi Arıyorum  arayışınızda,  köprü olabilmemiz için bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz – 23.07.2020

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?