Gündüzlü Yardımcı Bayan

Hizmetlerimiz

1991 yılından bu zamana gündüzlü yardımcı bayan hizmeti veren kurumumuz, ev hizmetleri ihtiyacında, tüm işverenlere, hızlı, güvenilir ve tecrübeli bir birikimlerle cevap vermektedir.

İstanbul İl sınırları dâhilindeki tüm semtlere, yakın lokasyonlarda sorunsuz bir şekilde işine gelip, gidecek gündüzlü yardımcı hizmetimiz mevcuttur.

Gündüzlü yardımcı hizmeti verirken, önceliğimiz ihtiyaç sahibi ailenin gereksinimleri dir. Sizler için ve bizler için, en önemli değer güvendir. Gündüzlü yardımcı çalıştırırken, canınızı ve malınızı emanet ettiğinizin farkındalığında, kendi evimiz ve kendi ailemiz gibi empati yaparak seçici davranıyoruz.

Sonrasında, iş bilen tecrübeli gündüzlü yardımcı bayan ve referanslı gündüzlü yardımcı bayan olmasının garantisi ile istediğiniz hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini sunuyoruz.

Ailelerin gündüzlü yardımcı bayan ihtiyaçlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

*Ev işlerine gündüzlü yardımcı bayan

*Gündüzlü anne yardımcısı

*Gündüzlü temizlikçi kadın

*Gündüzlü yardımcı bakıcı

*Gündüzlü yabancı yardımcı

*Gündüzlü yaşlı yardımcısı

*Gündüzlü hasta yardımcısı

*Gündüzlü çocuk okuldan karşılamaya yardımcı bayan

*Gündüzlü yarım gün yardımcı bayan

*Aylıklı gündüzlü yardımcı bayan

Tüm bu ihtiyaçlar ve daha sayabileceğimiz pek çok ev işlerine yardımcı bayan olarak, gündüzlü yardımcı eleman portföyümüz 29 yıllık bilgi birikim ve tecrübe ile hazırdır.

Ev işlerine yardımcı bayan, olarak çalışan bayanlar;

Ev hizmetlerini meslek olarak gören; düzenli bir aile hayatına sahip, bütün güvenlik taramasından geçmiş, kişisel temizliğine dikkat eden, fiziksel ve bedensel sağlık olarak gerekli yeterliliğe sahip, vicdanlı, ahlaklı, örf – adet ve geleneklerimize uyumlu, uzun vadeli çalışacak, ihtiyacınız doğrultusunda tecrübeli ev işlerine yardımcı ve referanslı ev işlerine yardımcı olarak, ihtiyacınız olan ev hizmetine uygun adaylarımızla hizmetimize bekliyoruz.

Çalışan ailelerde; gündüzlü yardımcı desteğinin öneminin farkındayız ve çalışan ailelerin ev işlerine gündüzlü yardımcının hayatlarını kolaylaştırmak anlamında yerinin de ne denli değerli olduğunu biliyoruz.

Özellikler çocuklarını emanet ettiklerinin; yaşlılarını emanet ettiklerinin, evini, kalesini ve en önemlisi, yaşamın merkezindeki yerlerinin de önemini biliyoruz.

Ev hanımlarında; gerek çocuk sahibi olanların, gerekse yoğun sosyal hayata sahip olanların, gündüzlü yardımcı ihtiyaçlarının, onların huzuru ve rahatı için öneminin farkındayız.

Yaşlı anneye gündüzlü yardımcı, yaşlı babaya gündüzlü yardımcı, yaşlı dedeye gündüzlü yardımcı, yaşlı nineye gündüzlü yardımcı ve yaşlı tüm yakınlarınıza yardımcı ararken, can emanet ettiğinizi biliyoruz.

Bütün bunların ışığında; Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak, 33 yıldır gündüzlü yardımcı bayan ve ev işlerine yardımcı bayan konusunda ev hizmetleri sektöründe yanınızda olmaya devam ediyoruz. En iyi yardımcı bayan şirketi olarak bizi arayabilirsiniz.

önce güven,sonra hizmet

Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?