Gündüzlü yardımcı bayan neler yapar ?

Sevgili gündüzlü yardımcı arıyorum diyen aileler, ev işlerine gündüzlü yardımcı bayan neler yapar ? 29 yıllık deneyim ve birikimlerimizle, sizler için kaleme aldık. Evinizin merkezinde olacak ve hayatınızı kolaylaştıracak yardımcı bayan ile ilgili bilmeniz gerekenler için kılavuz olacaktır.

Gündüzlü yardımcı bayan neler yapar ?

Gündüzlü yardımcı bayan neler yapar?

* İşverenin istediği mesai saatlerine uygun çalışır.

* İşverenin evdeki temel istekleri, yemek, ütü , temizlik gibi konularda, tecrübeli yardımcı bayan olarak, istenilen beklentileri karşılar.

Ailenin, ev işlerine yardımcı bayan almaktaki ihtiyaçlarından bazılarıda;

a) Okuldan gelecek çocuğun karşılanması ve anne, baba gelene kadar çocuğun ihtiyaçlarını karşılaması gibi

b)
Hamile anneye yardımcı bayan, bebeği olan anneye gündüzlü yardımcı bayan,   yaşlıya gündüzlü yardımcı bayan, hastaya gündüzlü yardımcı bayan olarak da, işveren ailenin  ihtiyacına uygun olarak da, ev işlerine gündüzlü yardımcı bayan olarak hizmet verirler.

c) Villaya gündüzlü yardımcı bayan, ev temizliğine gündüzlü yardımcı bayan
gibi farklı evlerde ve düzenlerde çalışan, gündüzlü yardımcı bayanlar da mevcuttur.

Ev işlerine gündüzlü yardımcı bayan nasıl olmalıdır?

  • Güvenilir gündüzlü yardımcı bayan olup, sabıka ve ikametgah kaydı temiz olmalıdır.
  • Çalışmasını engelleyecek herhangi bir bedensel veya fiziksel sağlık sorunu olmamalıdır.
  • Daha önce çalıştığı ailelerden tecrübeli, referanslı gündüzlü yardımcı bayan olmalıdır.
  • işverenin isteklerine uygun olarak daha önceden çalışmış ve beklentileri karşılayabilecek tecrübeli gündüzlü yardımcı bayan olmalıdır.
  • Çalışacağı lokasyonlara kolay ulaşabilecek, mesai saatlerinde işverene problem çıkarmayacak, uzun vadeli çalışacak, profesyonel ev işlerine gündüzlü yardımcı olmalıdır.
  • Gündüzlü yardımcı bayan, gerek aile düzeni, gerek kişisel temizliği, gerek ise çalıştığı ailenin gelenek ve göreneklerine uygun bir, ev işlerine gündüzlü yardımcı bayan olmalıdır.
  • İşveren ailenin özel hayatına saygılı, mesafesini koruyabilen, iş tanımını bilen ve uygulayabilen kapasitede gündüzlü yardımcı bayan olmalıdır.

Gündüzlü yardımcı hangi durumlarda esneklik göstermesi gerekir?

Çok önem arz eden bazı durumlarda, örneğin; düğün, cenaze, hastalık, doğum günü, evlilik yıldönümü, ani nedenlerden veya trafik gibi sebeplerden eve geç kaldığınızda, önemli bir misafiriniz geldiğinde gibi…

Bu durumlarda, aileler genelde aile yakınlarından da destek alabiliyor, fakat acil durumlarda veya yakınlarından yardım alacak durumda olmayan aileler için, bu tür esneklillerde bulunmak can kurtarıcı niteliğindedir.

Yıllarca ev işlerinde yardımcı olarak çalışan ve bu mesleği profesyonelce yapan, gündüzlü yardımcı bayanlar esneklik sağlayabiliyor.

29 yıldır, gündüzlü yardımcı bayan hizmeti veren kurumumuz, yardımcı bayan firması olarak, ev işlerine gündüzlü yardımcı bayan neler yapar? şeklinde bildiklerimizi paylaştık. Bu konuda gündüzlü yardımcı arayan, tüm ihtiyaç sahibi işverenlere hizmet vermektedir. En iyi yardımcı bayan için bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz – 01.04.2019

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?