Gündelik Temizlikçi Fiyatları 2020

Gündelik çalışanlarda en esaslı öncelik güvendir. İlk günden evinizin anahtarını verebileceğiniz güveni size temin edebilmesidir. Bizler 28 yıllık yardımcı ajansı olarak bu teminatı sizlere itina ile veriyoruz. Haftalık gelen yardımcı, gün ve saatler olarak, aylıklı çalışan yardılar kadar geniş saatlere sahip değildir. Bu nedenle, sahip olduğu sürede, evin işlerini yetiştirebilmesi kadar, bu süre içinde işlerini hijyen kurallarına uygun bir sırada ve düzende yapması önemlidir. Bu haftaki yazımızı, gündelik temizlikçi fiyatları 2020 konusunda hazırladık.

Biz millet olarak, dünyadaki tüm milletlerden daha temiz ve titizlik, takıntılı bir millet olduğumuzu kabul ediyoruz. Bu nedenle, halk dilinde temizlikçi, modern ve etik olarak yardımcı olarak tanımlanan, bu işçi hanımlardan beklentimiz oldukça yüksektir.

Gündelik Temizlikçi Fiyatları 2020

İşverenin istediği işlerin tanımı yani, bir evde sadece temizlik ütünün yanı sıra, yemek konusundaki beceri, çeşitlilik ve sunum gibi… Gündelik olarak, haftada bir gün temizlikçi veya haftada 2 gün temizlikçi, haftada 3 gün temizlikçi tarzında gündelik çalışanlardan, detaylı yemek ve sunum beklenmez. Geldikleri gün dip köşe ve derin temizlik işlerini yaparlar. İşveren tarafından istenirse, ayrıca yemek konusunda da destek verebilirler. Gündelik çalışan yardımcılar, haftanın 5 veya 6 günü farklı ailelerde, haftada 1, 2, 3 gün şekilde günlerini doldurarak çalışırlar. Buradaki amaçları, aylıklı olarak tek bir işten daha fazla ücret kazanmaktır.

Gündelik çalışan temizlikçi fiyatları

Evin büyüklüğüne göre (daire, dubleks, villa gibi…200.00 tl – 250.00 tl aralığında değişiyor. Aylık olarak ise, haftada 2 gün gündelik çalışanlar, ayda toplam 8 gün x günlük ücreti=aylık toplamını 8.iş günü çıkışında alırlar. 3 gün çalışanlarda aynı şekilde hesaplanır. Buradaki amaç, aileninde seyahatte olduğu günlerde veya çeşitli sebeplerden dolayı, yardımcının gelmediği günlerde işverene haksızlık olmamasıdır. Aynı zamanda, gündelik yardımcıya da, ayın 5 haftaya döndüğü zamanlarda, ayda daha fazla gün gelmesine rağmen az ücrete tabi kalmasıdır. 

Gündelik temizlikçi çalışma saatleri ;

Sabah 09.00 – Akşam 18.00 arasıdır. 

Gündelik olarak çalışanlar, baştan anlaşılan günler çalışmaya devam eder. Daha sonrasında, haftada 4 veya 5 güne çıkarmanız mümkün değildir. Çünkü, diğer işverenleriyle günleri doludur. 

Temizlik için gündelik yardımcı arıyorum dediğinizde, İstanbul içerisinde, Anadolu yakası yardımcı, Avrupa yakası yardımcı pörtföylerimizden sizlere adaylarla hızlı geri dönüş sağlıyoruz. Bu haftaki yazımızda, gündelik temizlikçi fiyatları 2020 konusunda bilgiler aktardık. Gündelik yardımcı arıyorum diyorsanız bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
Uzman İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz – 25.06.2020

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?