Evime Aşçı

Hizmetlerimiz

Evime aşçı hizmet sayfamızı, evinde lezzetli yemek yemek isteyen, mutfak hijyenine ve sunuma değer veren, yoğun çalışıp yemek yapmaya vakit bulamayan, sosyal hayatı yönüyle vakit bulamayan, misafirlerine fark yaratmak isteyen, ailesine ve çocuklarına sağlıklı yemekler yedirmek isteyen tüm ihtiyaç sahipleri için, evime aşçı arıyorum diyen, işverenler için hazırladık.

Evime aşçı arıyorum ihtiyacı için, aşçı hizmeti başlıklarımız;

*Gündüzlü aşçı arıyorum

*Yatılı aşçı arıyorum

*Evde çalışacak aşçı arıyorum

*Evime eğitimli aşçı arıyorum

*Evime sertifikalı aşçı arıyorum

*Evime yemek yapacak aşçı arıyorum

*Evime yarım gün aşçı hizmeti

*Evime günlük aşçı hizmeti

*Evime part-time aşçı arıyorum

*Villada çalışacak aşçı arıyorum

*Yalıda çalışacak aşçı aranıyor

Evde aşçı hizmetimizde en önem verdiğimiz konular;

İster evde çalışacak eğitimli aşçı olsun, ister evde çalışacak alaylı aşçı olsun, yemek yaparken, lezzetli yemek yapmak kadar, mutfak temizliğine, tertibine, düzenine sahip, yemek marifeti kadar önemli olan, sunum inceliklerini bilen, sofra adabı ve servis kurallarını uygulayabilen bir profesyonel aşçı ve tecrübeli aşçı olasıdır.

Evime Aşçı

Çalışan aileler için, yalnız yaşayan ve yoğun iş hayatı olan iş kadınları, iş adamları için, cemiyet hayatında yeri olan ve göz önünde yaşayan insanlar için, lezzetli yemek ve sunumu önemi kat be kat fazladır.

Ev Aşçısı özellikleri;

Çorbalar, zeytinyağlılar, sebze yemekleri, etli yemekler, ızgaralar, her türlü mevsim salataları, soğuk mezeler, hamur işleri, tatlılar, pastalar. unlu mamüller, fırın yemekleri, bazı dünya mutfakları gibi, eğitim ve referanslara göre birçok yemek kültürü ve çeşitliliğine sahip olmalıdır. Ayrıca, mesleki başarısını, vereceği referanslarıyla pekiştirmiş, gerekli tüm güvenlik araştırmaları yapılmış güvenilir, evde çalışacak aşçı personel olmalıdır.

29 Yıllık, ev personeli temini yapan, danışmanlık şirketimiz, Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları, işverenlerin isteklerine uygun ve kaliteli ev personeli temini hizmetini vermektedir. Evime aşçı hizmeti almak istiyorum ve evime aşçı arıyorum diyen tüm ihtiyaç sahiplerini, en iyi ev personeli danışmanlık şirketi olarak bizi arayın diyoruz.

Herkes yemek yapabilir fakat el lezzeti olan ve sağlıklı yemek yapabilen kişiler ancak aşçılık yapabilir…

önce güven,sonra hizmet

Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?