Evime Aşçı Arıyorum

Bu hafta, evime aşçı arıyorum diyen, tüm ihtiyaç sahipleri için, evde aşçı hizmeti nasıl alınır? ve ev aşçısı ile çalışmanın avantajları nelerdir? yazımızı hazırladık.

Yemek pişirmek, göze, buruna ve damağa hitap ettiren bir sanattır. Sizler için, görüntünün ve sunumun ne kadar önem teşkil ettiğini biliyoruz. Yemeğimizin tadının da görüntüsü kadar güzel olmasını arzu eder ve hedefleriz. Yemeklerin sunumu, besin değerlerinin yanı sıra keyif ve zevk almak için de çok önemlidir. 29 Yıllık, eve yardımcı ve eve aşçı sağlayan danışmanlık firması olarak, işverenlerin isteklerine uygun, profesyonel ev aşçısı temini sağlamaktayız.

 

 

Eve aşçı hizmeti almanın sebepleri?

*Yoğun çalışıp yemek yapmaya vakit bulamayanlar

*Sosyal hayatı yoğunluğu nedeniyle, evde yemek yapmaya vakit bulamayanlar

*Evinde davetler verip, misafirlerine fark yaratmak isteyenler

*Ailesine ve çocuklarına sağlıklı yemekler yedirmek isteyenler

*Yemek yapmayı bilmeyen ve buna yeteneği olmayanlar

*Evinde lezzelti yemek yemek isyeyenler

*Mutfak hijyenine ve sunuma değer verenler

Ev aşçısı ile çalışmanın avantajları nelerdir?

Değişik kültürdeki dünya mutfak çeşitlerini, eğitimli aşçılar, lisanslı aşçılar ve diplomalı aşçılar elinden tadarsınız;

Çorbalar, zeytinyağlılar, sebze yemekleri, etli yemekler, ızgaralar, her türlü mevsim salataları, soğuk mezeler, hamur işleri, tatlılar, pastalar. unlu mamüller, fırın yemeklerini sağlıklı ve istediğiniz gibi tüketirsiniz. Çalışan aileler için, yalnız yaşayanlar için,  yoğun iş hayatı olan iş kadınları, iş adamları için, cemiyet hayatında yeri olan ve göz önünde yaşayan insanlar için, lezzetli yemek ve sunumu önemi kat be kat fazladır. Bu nedenle eve özel aşçı hizmeti almak isterler.

Evime Aşçı Arıyorum

Hijyen koşullarını bilen ve uygulayabilen profesyonel aşçı ile çalışmak;

İster ev aşçısı olsun, ister işyerinizde özel aşçılar olsun, yemek yaparken, lezzetli yemek yapabilmek kadar, mutfak hijyenini sağlamak da çok önemlidir. Bu nedenle, diplomalı ev aşçısı ile çalışmak sizin için avantaj olacaktır. Sağlıklı bir şekilde, düzenli olarak protein, karbonhidrat ve sebze almanız için ev aşçısı ile çalışabilirsiniz.

Sunum ve masa düzenli sizin çok önemli ise, tecrübeli aşçı ile çalışmak her zaman bir avantajdır.

Yemeğin görünüşü iştah kabartır ve sindirim sistemindeki sıvıların hareket etmesini sağlar. Yemek tabakta kötü bir görüntüde sunulduğu zaman, aynı şekilde kötü yapıldığı hissini de verir. Tabak sunumu yapılırken, sunulan tabağın büyüklüğü, yemek ile orantısı, yemeğin rengi, yemeğin ısı ayarı iyi düşünülmüş ve uygulanmış olmalıdır. Sıcak olarak misafire ulaştırıldığından emin olunmalıdır. Düzenlenen bir tabakta, önceden planlanmış ve düşünülmüş hareket edilmelidir. Bütün bu detaylı işleri profesyonel aşçı bilir ve uygular.

Eve aşçı hizmeti ve işyerine aşçı hizmeti veren kurumsal insan kaynakları şirketi olarak, evime aşçı arıyorum diyen işverenlere, eğitimli aşçı, diplomalı aşçı konusunda köprü olmaya hazırız, daha fazla bilgi için, bizi arayın.

 

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları yöneticisi

Güldan Şahbaz-23.03.2021

 

 

 

 

 

 

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?