Eve yardımcı bayan desteği nasıl alabilirim ?

Sevgili yardımcı bayan ihtiyacı yaşayan ailelerimiz, eve yardımcı bayan desteği nasıl alabilirim ? Sorunuzu duyuyor, endişenizi anlıyorum ve hissediyorum.

Her şeyden önemlisi, güven duymak ve inanmaktan geçen, bu hassas konuda, 29 yıldır, önce güven, sonra hizmet prensibinde, kurumsal olarak hizmet vermekteyiz.

Eve yardımcı bayan desteği nasıl alabilirim ?

Yardımcı bayan ajansımıza, tavsiye veya dijital ortamdan ulaştığınızı düşünerek, adım adım işleyiş ile ilgili bilgiler sunmak istiyorum;

Eve yardımcı bayan desteği nasıl alabilirim ?

Telefonda iletişim kurarak, detaylı konuşarak başlıyoruz;

Bizi aradığınızda, insan kaynakları uzmanları, yardımcı bayanları araştıran, mülakat yapan ve referansları kontrol eden kişiler olarak, size en uygun olacak adayı belirleyebilmek açısından, sizi iyice tanıyor ve ihtiyaçlarınızı detaylı anlamaya çalışıyor. Sizden öğrendiğimiz bilgiler, bizler için çok değerli, çünkü doğru adayla eşleştire bilmemiz için, ve de en önemlisi uzun vadede verimli hizmet alabilmeniz için, mutfak kısmı buradan başlıyor.

Yardımcı personele göre iş değil, işe göre doğru yardımcı personel prensibi…

Çalışma şeklimiz ile ilgili, dikkate aldığımız en önemli noktalar;

*Yatılı yardımcı arıyorum veya gündüzlü yardımcı arıyorum şeklindeki ihtiyacınıza göre, uygun adayları belirlemek.

*Aile yapınıza uygun ve kültür çatışması yaşamayacağınız, iletişim kurmakta zorlanmayacağınız, referanslı yardımcı bayanlar arasından, size en ideallerini sunmak için hazırlık aşamasına geçiyoruz.

*Her ailenin beklentileri ve iş tanımı içeriği farklıdır. Bizim için önemli olan, yardımcı bayan personelin, daha önceki çalıştığı ailelerde, size benzer beklentilerde hizmet vermiş olmasıdır.

*Yardımcılarda kendi aralarında, ev işlerine yardımcı bayan, çocuk bakımına yardımcı, bebek bakımına yardımcı, yaşlı bakımına yardımcı, hasta bakımına yardımcı, anne yardımcısı, profesyonel yardımcı bayan gibi, branşlara ayrılır.

*Sizinle ilk konuşmamızda, bu branşlardan hangisine ihtiyaç duyduğunuzu zaten öğrenmiş oluyoruz.

*Öncelik olarak sizin istediğiniz yaş aralığı, iş tanımı, beklentileriniz gibi kriterlerinizi dikkate alıyoruz, fakat sizin için en sağlıklı tavsiye ve yönlendirme konusunda da danışmanlık yapıyoruz. Buradaki amacımız, en sağlıklı ve uzun vadeli hizmeti alabilmenizi sağlamaktır.

Yardımcı bayan adaylarıyla, mülakat toplantısı için, karşılıklı birebir görüşmeye, sizi ofisimize davet ediyoruz;

*Yardımcı bayan danışmanlık sektöründe, türlü yöntemler uygulanır. Örneğin, dışarıda buluşma, telefonla konuşturma, görüntülü konuşma, adrese gönderme gibi. Fakat, biz profesyonel yardımcı bayan firması olarak, farklı ve orijinal bir bakış açısında olmayı daha profesyonel buluyoruz. Bu nedenle, toplantılarımızı ofis ortamında ve ciddi iş görüşmeleri şeklinde gerçekleştiriyoruz.

*Yardımcı bayanın evi görmek istiyorum demesi, bize göre iş seçtiğini ve kolaya kaçtığını gösteren bir işarettir. Evin büyüklüğü veya işin yoğunluğuna göre iş seçen elemanla, çalışmanızı asla önermiyoruz.

Yardımcı bayan personelini seçme aşamanız;

*Toplantılarımızı, işverenlerin uygun oldukları gün ve saate göre belirliyoruz.

*İşveren ailemiz, gelmeden en az yarım saat önceden, elemanlarımız anlaştığımız randevu saatinde ofisimizde oluyor. İşveren ailemiz geldiğinde, tek tek adaylarımız içeri davet edilerek toplantımız gerçekleşiyor. Aile, yardımcı bayan seçimi ve yardımcı bayan seçerken sorulacak sorular konusunda, tecrübesiz ise, bu konuda desteğimizi sonuna kadar veriyoruz. Çünkü hedef, doğru kişiyle süreci başlatmak.

*Tüm adaylarımızın mülakatları bittikten sonra, sıra geliyor, işveren ile adaylar arasında kritik yapmaya. Ailelerimiz, bize geldiklerinde, güvenirliği ve iş bilirliği düşünmeme lüksüne sahip oldukları anda rahatlıyor ve hangisi daha iyi olur diye, düşünmek için biraz zaman vermemizi rica edip ayrılıyorlar. Sonrasında, ailece aralarında konuşup son kararlarını veriyorlar.

Sözleşme ve yardımcının işe başlama süreci;

Çalışma şeklimizi sözlü olarak anlatıp, yazılı olarak da, boş bir sözleşme örneğimizi, en baştan, mail olarak gönderiyoruz. Çalışmak istediğiniz yardımcının, sabıka kaydı ve ikametgâh gibi evraklarını güncel olarak hazırlıyor ve siz istemeseniz de, tarafınıza teslim ediyoruz. Ayrıca, yardımcı için yapılacak sağlık testleri konusunda da yönlendirme yapıyoruz. Danışmanlık bedelimizi şirket hesabımıza ödedikten sonra, sözleşme imzalanıp, evraklar ve faturanız teslim ediliyor ve elemanımız iş başı yapıyor.

Sevgili işverenlerimiz, eve yardımcı bayan desteği nasıl alabilirim ? Sorunuza, tüm samimiyetimle ve işleyişle ilgili, bütün detayları paylaşarak, sizleri aydınlatmaya çalıştım. Umarım sizlere faydalı olur. Burada paylaşmış olduğum bilgiler, yasal bir çizgide olması gereken doğru adımlardır, diyerek, en iyi yardımcı bayan desteğini alabilmeniz için bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz – 02.05.2019

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?