Ev işlerine Yatılı Yardımcı Bayan

Değerli işveren ailelerimiz; Evinde yatılı yardımcı bayan için yeterli alanı olan, ev işlerine yardımcı bayan çalıştırması gereken yaşam, iş koşullarında güvenilir yatılı yardımcı ihtiyacında veya sosyal hayatı yoğun olup, evindeki konforun devamlılığını isteyen aileler için, yatılı yardımcı bayan ihtiyaçlarına yönelik, bu yazımızı hazırlamış bulunmaktayız.

Ev işlerine Yatılı Yardımcı Bayan

Ev işlerine yatılı yardımcı bayan neler yapar ?

*İşverenin istediği mesai saatlerine uygun çalışır.

*İşverenin evdeki temel istekleri, yemek, ütü , temizlik gibi konularda tecrübeli yardımcı bayan olarak, istenilen beklentileri karşılar.

*Ailenin, ev işlerine yardımcı bayan almaktaki ihtiyaçlarından bazıları da;

  1. Okuldan gelecek çocuğun karşılanması ve anne, baba gelene kadar çocuğun ihtiyaçlarını karşılaması gibi
  2. Hamile anneye yatılı yardımcı bayan, bebeği olan anneye yatılı yardımcı bayan,   yaşlıya yatılı yardımcı bayan, hastaya yatılı yardımcı bayan olarak da işveren ailenin  ihtiyacına uygun olarak da ev işlerine yardımcı bayan olarak hizmet verirler.
  3. Villaya yatılı yardımcı bayan,  yardımcı bayan, ev temizliğine yatılı yardımcı bayan gibi de yer ve duruma göre çalışan yatılı yardımcı bayanlar da mevcuttur

Yatılı yardımcı bayan nasıl olmalıdır ?

  • Güvenilir yardımcı bayan olup, sabıka ve ikametgah kaydı temiz olmalıdır.
  • Çalışmasını engelleyecek herhangi bir bedensel veya fiziksel sağlık sorunu olmamalıdır.
  • Daha önce çalıştığı ailelerden tecrübeli, referanslı yatılı yardımcı bayan olmalıdır.
  • işverenin isteklerine uygun olarak daha önceden çalışmış ve beklentileri karşılayabilecek tecrübeli yatılı yardımcı bayan olmalıdır.
  • Çalışacağı lokasyonlara kolay ulaşabilecek, mesai saatlerinde işverene problem çıkarmayacak, uzun vadeli çalışacak, profesyonel ev işlerine yatılı yardımcı olmalıdır.
  • Yatılı yardımcı bayan, gerek aile düzeni, gerek kişisel temizliği, gerek ise çalıştığı ailenin gelenek ve göreneklerine uygun bir, yatılı yardımcı bayan olmalıdır.
  • İşveren ailenin özel hayatına saygılı, mesafesini koruyabilen, iş tanımını bilen ve uygulayabilen kapasitede yatılı yardımcı bayan olmalıdır.

28 yıldır, yatılı yardımcı bayan hizmeti veren kurumumuz, Berkay Danışmanlık olarak, en iyi yardımcı bayan firması ve işkur izinli yardımcı firması olarak, yatılı yardımcı bayan arayan tüm ihtiyaç sahibi işverenlerin yanındayız. En iyi yardımcı bayan için bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz – 02.04.2020

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?