Ev işlerine yardımcı ve bakıcı ilanları?

Bu haftaki yazımızda, ev işlerine yardımcı ve bakıcı ilanları yoluyla, evime yardımcı arıyorum, evime bakıcı arıyorum diyen işverenlerin ve iş ilanları yoluyla bakıcılık işi arıyorum, ev yardımcılığı işi arıyorum diyen çalışanların, izledikleri yollarla ilgili bilgiler sunacağız.

Ev işlerine yardımcı ve bakıcı ilanları?

Başlıca iş ilanları şunlardır;

Ev yardımcısı iş ilanları ;

 

Ev işlerine yardımcı arayanlar, ilanlarında yatılı yardımcı mı? gündüzlü yardımcı mı belirterek işe başlamalıdır. Sonrasında izin günü, iş tanımı ve ücret kriterini de eklemelidir. Yazlık, tatil, izin günü, evcil hayvan gibi durumları baştan açıkça belirtmeye dikkat etmelidir. Türk yardımcı bayan için sabıka kaydı ikametgah fotokopisi alınmalı, yabancı yardımcı bayan için oturma izni fotokopisi alınmalıdır.

 

Yatılı yardımcı iş ilanları ;

 

Ev işlerine yatılı yardımcı arayanlar, ilanlarında yatılı yardımcı arıyorum şeklinde belirterek işe başlamalıdır. Sonrasında izin günü, iş tanımı ve ücret kriterini de eklemelidir. Yazlık, tatil, izin günü, evcil hayvan gibi durumları baştan açıkça belirtmeye dikkat etmelidir. Türk yatılı yardımcı bayan için sabıka kaydı ikametgah fotokopisi alınmalı, yabancı yatılı yardımcı bayan için oturma izni fotokopisi alınmalıdır.

 

Gündüzlü yardımcı iş ilanları ;

 

Ev işlerine gündüzlü yardımcı arayanlar, ilanlarında ev işlerine gündüzlü yardımcı arıyorum şeklinde belirterek işe başlamalıdır. Haftanın kaç günü, çalışma mesai saat aralığı, iş tanımı ve ücret kriterini eklemelidir. Evin büyüklüğü, evcil hayvan gibi durumları baştan açıkça belirtmeye dikkat etmelidir. Türk gündüzlü yardımcı bayan için sabıka kaydı ikametgah fotokopisi alınmalı, yabancı gündüzlü yardımcı bayan için oturma izni fotokopisi alınmalıdır.

 

Yaşlı bakıcısı iş ilanları ;

 

Yaşlı bakıcısı, genellikle yatılı yaşlı bakıcısı iş ilanları olarak verilir. Çünkü yaşlıların gece gündüz yalnız kalmamaları, can güvenliği açısından çok önemlidir. Yaşlı birey, herhangi sağlık sorunları yoksa ve yalnız yaşamıyorsa, gündüzlü yaşlı bakıcısı iş ilanları şeklinde de arayışları olabilir. Yaşlı bakıcı iş ilanı verirken, yaşlının yaşı, varsa teşhisi, dikkat edilmesi gerekenler(ilaç takibi, alışveriş, yürüyüş gibi)önemli kriterleri belirtilmelidir. Yabancı yaşlı bakıcısı tercihinizde, kesinlikle oturma izinli yaşlı bakıcılar tercih etmelisiniz.

 

Hasta bakıcısı iş ilanları ; 

 

Hasta bakıcısı, genellikle yatılı hasta bakıcısı iş ilanları olarak verilir. Çünkü hastaların gece gündüz yalnız kalmamaları, can güvenliği açısından çok önemlidir. Hasta bireyin gece bakanı varsa ve yalnız yaşamıyorsa, gündüzlü hasta bakıcısı iş ilanları şeklinde de arayışları olabilir. Hasta bakıcı iş ilanı verirken, teşhisi, fiziksel ve zihinsel durumu açıkça anlatılmalı, dikkat edilmesi gerekenler(ilaç takibi, doktor, hijyen, gibi)önemli kriterleri belirtilmelidir. Yatalak hasta bakıcısı, yarı yatalak hasta bakıcısı, demans hasta bakıcısı, alzheimer hasta bakıcısı, felçli hasta bakıcı gibi durumlarda da referans kesinlikle aranmalıdır. Yine yukarıda belirttiğimiz gibi, yabancı hasta bakıcılar, oturma izinli hasta bakıcı olmalıdır.

 

Yatılı bakıcı iş ilanları ;

 

Evime yatılı bakıcı arıyorum diyen işverenler, ilanlarında yatılı bakıcı arıyorum şeklinde belirterek işe başlamalıdır. Sonrasında izin günü, iş tanımı ve ücret kriterini de eklemelidir. Yazlık, tatil, izin günü, evcil hayvan gibi durumları baştan açıkça belirtmeye dikkat etmelidir. Türk yatılı bakıcı için sabıka kaydı ikametgah fotokopisi alınmalı, yabancı yatılı bakıcı bayan için oturma izni fotokopisi alınmalıdır.

 

Gündüzlü bakıcı iş ilanları ;

 

Gündüzlü bakıcı arayanlar, ilanlarında evime gündüzlü bakıcı arıyorum şeklinde belirterek işe başlamalıdır. Haftanın kaç günü, çalışma mesai saat aralığı, iş tanımı ve ücret kriterini eklemelidir. Evde yaşayan bireyler, beklentiler ve evcil hayvan gibi durumları baştan açıkça belirtmeye dikkat etmelidir. Gündüzlü Türk bakıcı için sabıka kaydı ikametgah fotokopisi alınmalı, gündüzlü yabancı bakıcı için oturma izni fotokopisi alınmalıdır.

 

Özel şoför iş ilanları ;

 

Özel makam şoförlerinde yapılan en büyük hata, kurumsal tecrübenin özel makam şoförlüğü için yeterli olduğudur. Özel makam şoförlüğü için, özel makam şoförlüğü, aileye ve özel hayata hitap ettiği için, özel makam şoförlüğü referansı, aile olarak olması çok önemlidir. İş tanımının altı çizilerek, aile makam şoförlüğü mü? protokol makam şoförlüğü mü? kurumsal makam şoförlüğü mü?, yada hepsi bir arada mı? kriterlere dikkat edilerek ilan verilmeli ve kimlik araştırmaları çok detaylı yapılmalıdır.

 

Villa karı koca yardımcı iş ilanları ;

 

Villa da çalışacak karı koca çiftlerde, erkek ve kadından beklenen, işler belirtilmelidir. Yemek, temizlik, ütü, servis, misafir ağırlama, şoförlük, havuz bakımı, hayvan bakımı, bahçe bakımı gibi. Tabi burada bakılacak arazi, hayvan ve ev gibi detaylarda çok önemlidir. Yabancı karı koca villada çalışan çiftlerden, oturma izinleri olmasına dikkat edilmeli, Türk karı koca çiftlerden de sabıka kaydı, ikametgah istenmelidir.

 

Evde hasta bakımına hemşire iş ilanları ;

 

Hasta bakıcı hemşire, genellikle evde hemşire bakıcı iş ilanları olarak verilir. Çünkü hastaların gece gündüz yalnız kalmamaları, can güvenliği açısından çok önemlidir. Hasta bireyin gece bakanı varsa ve yalnız yaşamıyorsa, gündüzlü hasta bakıcı hemşire iş ilanları şeklinde de arayışları olabilir. Hasta bakıcı hemşire iş ilanı verirken, teşhisi, fiziksel ve zihinsel durumu açıkça anlatılmalı, dikkat edilmesi gerekenler(ilaç takibi, doktor, hijyen, gibi)önemli kriterleri belirtilmelidir. Yatalak hastaya hemşire bakıcı, yarı yatalak hastaya hemşire bakıcı, demans hastaya hemşire, alzheimer hastaya hemşire, felçli hastaya hemşire gibi durumlarda da referans kesinlikle aranmalıdır. Yine yukarıda belirttiğimiz gibi, yabancı hasta bakıcı hemşireler, oturma izinli hasta hemşire bakıcı olmalıdır.

 

Yatılı yabancı bakıcı iş ilanları ;

 

Evime yatılı yabancı bakıcı arıyorum diyen işverenler, ilanlarında yatılı yabancı bakıcı arıyorum şeklinde belirterek işe başlamalıdır. Sonrasında izin günü, iş tanımı ve ücret kriterini de eklemelidir. Yazlık, tatil, izin günü, evcil hayvan gibi durumları baştan açıkça belirtmeye dikkat etmelidir. Yabancı yatılı bakıcı için oturma izni fotokopisi alınmalıdır.

 

Gündüzlü yabancı bakıcı iş ilanları ;

 

Gündüzlü yabancı bakıcı arayanlar, ilanlarında evime gündüzlü yabancı bakıcı arıyorum şeklinde belirterek işe başlamalıdır. Haftanın kaç günü, çalışma mesai saat aralığı, iş tanımı ve ücret kriterini eklemelidir. Evde yaşayan bireyler, beklentiler ve evcil hayvan gibi durumları baştan açıkça belirtmeye dikkat etmelidir. Gündüzlü yabancı bakıcı için oturma izni fotokopisi alınmalıdır.

 

Yabancı yardımcı iş ilanları ;

 

Eve yabancı yardımcı arayanlar, ilanlarında yabancı yardımcı arıyorum şeklinde belirterek işe başlamalıdır. Sonrasında izin günü, iş tanımı ve ücret kriterini de eklemelidir. Yazlık, tatil, izin günü, evcil hayvan gibi durumları baştan açıkça belirtmeye dikkat etmelidir. Yabancı yardımcı bayan için oturma izni fotokopisi alınmalıdır.

 

Gündüzlü yabancı yardımcı iş ilanları ;

 

Gündüzlü yabancı yardımcı arayanlar, ilanlarında ev işlerine gündüzlü yabancı yardımcı arıyorum şeklinde belirterek işe başlamalıdır. Haftanın kaç günü, çalışma mesai saat aralığı, iş tanımı ve ücret kriterini eklemelidir. Evin büyüklüğü, evcil hayvan gibi durumları baştan açıkça belirtmeye dikkat etmelidir. Yabancı gündüzlü yardımcı için oturma izni fotokopisi alınmalıdır.

 

Bütün bu ilan yöntemleri dışında, insanları tanımak, doğru referans kontrolü ve en önemlisi güvenilir bir çalışma yapmak gerekiyor. Bizler yüzlerce adayla mülakat yapıp, tüm bu elemelerden geçen adayları ailelerimizle görüştürüyoruz. Ev işlerine yardımcı ve bakıcı ilanları ile ilgili tavsiyelerimizi kaleme aldık, kurumsal bakıcı firması ve güvenilir yardımcı danışmanlık şirketi ile çalışmak istiyorum diyorsanız, bizi arayın.

 

 

 Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

 İnsan Kaynakları Yöneticisi

Güldan Şahbaz – 28.06.2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazımızı paylaşın
Etiketler:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?