Ev İşlerine Yardımcı Danışmanlık Firması

Evime yardımcı arıyorum diyerek bize başvuran ev sahipleri, işbilen, düzenli ve sürekli yönlendirmeye gerek kalmayacak sistemli yardımcıyla çalışmak isterler. Bunun içinde, referanslı yardımcılarla muhatap olmak için, ev işlerine yardımcı danışmanlık firması aracılığı ile yardımcı personel bulmaya çalışırlar. Bu haftaki yazımızda, yardımcı personel danışmanlık firması nasıl hizmet vermelidir, 29 yıllık yardımcı bayan ajansı olarak, tecrübelerimizi aktarmak istiyoruz.

 

Ev İşlerine Yardımcı Danışmanlık Firması

 

Evime Yatılı yardımcı arıyorum dediğinizde nasıl hizmet almalısınız;

Yardımcı danışmanlık firması, size daha önce çalışmış ve önceki çalıştığı ailelerden, muhakkak referans verebilecek aday karşınıza çıkarmalıdır.

 Yardımcı firması, sizin kriterleriniz iyi dinlemeli ve ona göre aday sunmalıdır. Yatılı yardımcı için, izin günü, seyahatler, yazlıkta kalınması, evcil hayvan durumu, yemek bilgisi, ev işlerindeki hakimiyeti konusunda, beklentilerinize uyan adayla görüştürmelidir.

Yardımcı Danışmanlık firması, sabıka kaydı, ikametgah ve kimlik bilgilerini, siz istemeseniz dahi, güncel olarak hazırlamalı ve size vermelidir.

Yatılı yabancı yardımcı ise;

 

Yardımcı danışmanlık şirketi, Oturma izinli yardımcı, yani ikametgah izinli yardımcı ile çalışmalıdır. Aynı zamanda, kaldığı yer ve yaşadığı insanlarla ilgili bilgileri, çalışmak için, kafasında kaç yıllık bir plan var, ne zaman memleketine dönecek gibi önemli konuların ön araştırmasını yapmış olmalıdır.

Evime gündüzlü yardımcı arıyorum dediğinizde nasıl hizmet almalısınız;

 

Öncelikle, gündüzlü yardımcı için, lokasyon olarak, sık ulaşım olabilen bir semtte yardımcı bulmak gerekir. Çünkü, gündüzlü yardımcı, sabah işe saatinde gelmesi, akşam ise, mesaileri bitip evine giderken, rahat ulaşım sağlamaları çok önemlidir. Bu konuda, ileride yaşanacak sorunları düşünerek, yardımcı danışmanlık ajansı, dikkatli ve seçici davranmalıdır. Yine size, daha önce çalışmış ve önceki çalıştığı ailelerden, muhakkak referans verebilecek aday karşınıza çıkarmalıdır. Aynı zamanda, sabıka kaydı, ikametgah ve kimlik bilgilerini, siz istemeseniz dahi, güncel olarak hazırlamalı ve size vermelidir.

Haftanın kaç günü, saat aralığı, yapılacak iş beklentileri, sosyal imkanlar, ücret anlaşması gibi konularda iki tarafın anlaşabileceği ortak noktayı bulabilmelidir.

Size bu vermiş olduğumuz bu bilgiler, ev işlerine yardımcı danışmanlık firması ile çalışmak isteyen işverenler için, çok önemli ve değerli bilgilerdir. Bizler 29 yıllık ev işlerine yardımcı şirketi olarak, sizlere bu konuda destek olmaya hazırız. Güvenilir ve referanslı yardımcı arıyorum diyorsanız, bizi arayın.

 

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yöneticisi

Güldan Şahbaz

06.04.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?