Ev işlerine Yardımcı Bayan istanbul

Bizi aramanızın nedeni profesyonel bir ev işlerine yardımcı bayan veya temizlikçi olduğunun bilincindeyiz ve evinizin temizlik işlerinde ve düzeninde bir sağ kol ihtiyacınız varsa, ev işlerine yardımcı bayan istanbul diyerek gönül rahatlığı ile Berkay Danışmanlık İnsan Kaynaklarından hizmet arayabilirsiniz.

Ev işlerine yardımcı bayan ihtiyacınızı karşılarken, işe almak istediğiniz kişinin temizlik anlayışın iyi ölçülerde olmasını, ütü yapmasını bilen, dolap düzenini sağlayabilecek, yemek yapımı ve sunumunu bilen bir ev işlerine yardımcı bayan İstanbul olarak, aradığınızı biliyoruz.

Ev işlerine Yardımcı Bayan İstanbul

Ev işlerine yardımcı bayan İstanbul dediğinizde dikkat etmeniz gereken özellikler;

*Kimlik bilgileri araştırılmış olmalı ve güvenlik süzgeçlerinden geçmiş bir ev işlerine yardımcı bayan olmalıdır

*Özel hayatı özenli ve düzenli olmalı, ailevi sorunlarını veya özel hayatını işine yansıtmayan profesyonel ev yardımcısı olmalıdır.

*Görünümü düzgün, kişisel temizliğine önem veren, mesafesini koruyabilen, çalıştığı işveren ailenin özel hayatına ve mahremiyetine saygı duyan bir ev işlerine referanslı yardımcı bayan olmalıdır.

*İşveren ailenin ihtiyacına uygun olarak yatılı yardımcı bayan veya gündüzlü yardımcı bayan branşlarında referans verebilen bir ev işlerine yardımcı bayan olmalıdır.

*Ev işlerine yardımcı deyip geçmemeli, kültürel ve davranışsal anlamda uyumlu bir yapıya sahip  ve gelenek, göreneklerimize göre uygun yardımcı bayan olmalıdır.

Çalışan aileler için ev işlerine yardımcı bayan İstanbul Hizmetimiz;

Sürekli olarak, yardımcı bayan çalışanınızı yönlendirmek ya da kontrol altında iş yaptırmak istemiyorsunuz. Evinizin günlük, haftalık ve hatta aylık düzeninde bir sistemde hareket edip rahat etmek istiyorsunuz. Bunun için çalıştıracağınız ev işlerinde tecrübeli  yardımcı bayan olmak zorundadır. Daha önceki referanslarında çalışan bir ailenin benzer sorumluluklarında çalışmış ev işlerinde referanslı yardımcı bayan olmalıdır.

Diğer ev işlerine yardımcı bayan İstanbul hizmetlerimiz;

* Yaşlı anneye yardımcı bayan, yaşlı bakıcı yardımcı bayan, yaşlıya yardımcı bayan, yaşlıya ev işlerine yardımcı bayan şeklinde yardımcı bakıcı hizmeti alabilirsiniz.

*Ev hanımısınız, çocuklarınız olabilir, takip etmeniz gereken sorumluluklar olabilir, sosyal hayatınız yoğun ve kendinize zaman ayırarak rahat etmek istiyor ve ev işlerine yardımcı bayan arıyorum diyebilirsiniz. Burada iş bilen tecrübeli yardımcı bayan ile çalışmanız için Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları hizmetinizdedir.

*İşveren ailelerin isteklerine göre;  yabancı yardımcı bayan, ev işlerine yabancı yatılı bayan, gündüzlü yabancı, ev işlerine yabancı yardımcı, yabancı yardımcı şeklinde de hizmet vermekteyiz.

*İşveren aile olarak; çocuklarınız konusunda da beklentileriniz olabilir. Bu beklentileriniz ihtiyaç olunduğunda gözünüz arkada kalmadan emanet etmek; çocuklarınızın sizi çok yorduğunda nefes almak veya çocuklarınızın okula gönderilme; okuldan karşılayacak ev işlerine yardımcı bayan, yardımcı bakıcı, anne yardımcısı, temizlik için yardımcı bayan, konusunda hizmet vermekteyiz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak; 29 yıllık tecrübemiz ve kaliteli yardımcı portföyümüzle hayatınızı kolaylaştıracak güvenilir yardımcılarla; ev işlerine yardımcı bayan İstanbul diyerek ihtiyaç duyan tüm aileler, en iyi yardımcı bayan şirketi için bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
Uzman İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz – 24.10.2018

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?