Ev Hizmetlerine Yardımcı Bayan

Bizi aramanızın nedeni profesyonel bir ev hizmetlerine yardımcı bayan  olduğunun bilincindeyiz ve evinizin temizlik işlerinde, düzeninde bir sağ kol ihtiyacınız varsa, ev hizmetlerine yardımcı arıyorum diyerek, gönül rahatlığı ile 29 yıllık, ev hizmetleri danışmanlık şirketimizden hizmet alabilirsiniz.

Ev Hizmetlerine Yardımcı Bayan

Ev hizmetlerine yardımcı ihtiyacınızı karşılarken, işe almak istediğiniz kişinin temizlik anlayışın iyi ölçülerde olmasını, ütü yapmasını bilen, dolap düzenini sağlayabilecek, yemek yapımı ve sunumunu bilen bir, ev hizmetlerine yardımcı personel olarak, aradığınızı biliyoruz.

Ev hizmetlerine yardımcı bayan özellikleri;

*Kimlik bilgileri araştırılmış olmalı ve güvenlik süzgeçlerinden geçmiş bir ev işlerine yardımcı personel olmalıdır

*Özel hayatı özenli ve düzenli olmalı, ailevi sorunlarını veya özel hayatını işine yansıtmayan profesyonel ev personeli olmalıdır.

*Görünümü düzgün, kişisel temizliğine önem veren, mesafesini koruyabilen, çalıştığı işveren ailenin özel hayatına ve mahremiyetine saygı duyan bir ev hizmetlerine referanslı yardımcı olmalıdır.

*İşveren ailenin ihtiyacına uygun olarak yatılı ev yardımcısı veya gündüzlü ev yardımcısı branşlarında referans verebilen bir ev hizmetlerine yardımcı olmalıdır.

*Eve yardımcı bayan deyip geçmemeli, kültürel ve davranışsal anlamda uyumlu bir yapıya sahip  ve gelenek, göreneklerimize göre uygun, ev hizmetine yardımcı olmalıdır.

Çalışan aileler için yardımcı bayan hizmetimiz;

Sürekli olarak, ev hizmetlerine yardımcı çalışanınızı yönlendirmek ya da kontrol altında iş yaptırmak istemiyorsunuz. Evinizin günlük, haftalık ve hatta aylık düzeninde bir sistemde hareket edip rahat etmek istiyorsunuz. Bunun için çalıştıracağınız ev hizmetlerine tecrübeli  yardımcı bayan olmak zorundadır. Daha önceki referanslarında çalışan bir ailenin benzer sorumluluklarında çalışmış ev hizmetlerinde referanslı yardımcı bayan olmalıdır.

Diğer yardımcı bayan hizmetlerimiz;

* Yaşlı yanına ev yardımcısı, hasta yanına ev yardımcısı, ev hizmetlerine yabancı yardımcı, ev hizmetlerine yatılı bayan, ev hizmetlerine gündüzlü yardımcı, anneye yardımcı ev personeli gibi…

*İşveren aile olarak; çocuklarınız konusunda da beklentileriniz olabilir. Bu beklentileriniz ihtiyaç olunduğunda gözünüz arkada kalmadan emanet etmek, çocuklarınızın sizi çok yorduğunda nefes almak veya çocuklarınızın okula gönderilme, okuldan karşılayacak, ev hizmetine yardımcı bayan konusunda hizmet vermekteyiz.

Ev hizmetlerine yardımcı firması olarak; 29 yıllık tecrübemiz ve kaliteli yardımcı portföyümüzle; hayatınızı kolaylaştıracak; güvenilir yardımcılarla; ev hizmetine yardımcı bayan diyerek; ihtiyaç duyan tüm aileler; en iyi ev işlerine yardımcı bayan  için bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Güldan Şahbaz – 07.01.2021

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?