Anne Yardımcısı Arıyorum

Anne yardımcısı demek, annelere sağ kol olabilen, hayatlarını kolaylaştıran ve her konuda destek olabilen yardımcılar demektir. Bizler, bakıcı danışmanlık firması ve yardımcı danışmanlık firması olarak, anne yardımcısı arıyorum diyen tüm annelerin destekçisiyiz. Bu haftaki yazımızda, anne yardımcısı olarak, ne tür hizmetler veriyoruz, bilgiler paylaşacağız.

Şimdi sizlere, anne yardımcısı olarak çalışan, ev işlerine yardımcı bayanların, ne tür hizmetlerde çalıştıklarından bahsedelim!

Çalışan bir anneye, anne yardımcısı;

Çalışan anne, işte bütün gün yoğun bir tempoda çalışır. Sabahları çocuğunu okul servisine bindirecek, okul dönüşü karşılayacak, hasta olup evde kaldığında bakacak bir, anne yardımcısına ihtiyaç duyar. Ayrıca, yorgun bir şekilde ve geldiğinde, yemek, ütü, çamaşırla uğraşmamak için, evde bir yardımcı bayan desteği alması çok önemli bir ihtiyaçtır. Çalışan anne için yardımcı bayan desteği almak, hem aile huzuru hemde işteki verimi için, olmazsa olmazdır. Çalışan anneler için, ev işlerine yardımcı olacak, gerektiğinde çocuklarla ilgilenebilecek, yatılı yardımcı ve gündüzlü yardımcı desteği vermekteyiz.

Ev hanımı ve çocuklu anneler için, anne yardımcısı;

Ev hanımı anneler, çalışmazlar ama en az çalışan anneler kadar yoğun ve yorucu bir hayatları vardır. Evin alışverişinden, çocukların tüm ihtiyaçlarına kadar, evdeki bütün işleyiş, annelerin omuzlarındadır. Tamda bu noktada, anne yardımcısı, ev işlerine yardımcı, ister yatılı yardımcı bayan olsun, ister gündüzlü yardımcı bayan olsun, can kurtarıcı bir sağ koldur. Annenin hayatını kolaylaştırır ve düzenli bir şekilde işlerin yoluna girmesini sağlar. Özellikle, yeni bebeği olan anneler, birden fazla çocuk sahibi olan anneler için, evde çalışan anne yardımcıları, çok önemli bir ihtiyaçtır.

Yaşlı anneye yardımcı – Yaşlı babaya yardımcı;

Yaşlı annelerimiz, yaşlı babalarımız; bazı kronik rahatsızlıklara sahip olunca ve ileri yaşlarda, yalnız yaşadıkları gibi çeşitli durumlar karşısında, bir yardımcı bayan eline ihtiyaç duyarlar. Bu aslında zaruri bir ihtiyaç anlamına da gelir. Çünkü, günlük yaşantılarında, yemeleri, içmeleri, temiz bir ortamda yaşayıp, can yoldaşı olacak bir insanın varlığı, çok önemlidir. Bu nedenle, yaşlının fiziksel ihtiyaç ve gereksinimlerine göre, muhakkak yatılı yaşlı bakıcısı veya gündüzlü yaşlı bakıcısı gibi, yaşlıya yardımcı desteği almaları gerekir.

Hasta anneye yardımcı – Hasta babaya yardımcı;

Yukarıda bahsettiğimiz birçok etken yanı sıra, hasta anneye yardımcı ve hasta babaya yardımcı, hastalıklarından ötürü, gereksinimden öte, zorunlu bir ihtiyaçtır. Çünkü, beslenmeleri, ilaçlarını almaları ve enfeksiyondan uzak durmaları için, hasta yardımcısı niteliğinde, yatılı hasta bakıcısı veya gündüzlü hasta bakıcısı desteği almaları şarttır. Özellikle hasta birey yalnız yaşıyor ise, bu can güvenliği için en önemli tedbir anlamına da gelir.

Bizler, 29 yıllık evde yaşlı bakım hizmetleri veren, tecrübeli ve kurumsal bir bakıcı danışmanlık ve yardımcı danışmanlık şirketiyiz. Güvenilir ve referanslı yardımcı bayanlar konusunda hizmet vermekteyiz. Canınızı, en sevdiklerinizi ve evinizi emanet edebileceğiniz, ev işlerine yardımcı olacak, anne yardımcısı arıyorum diyorsanız, bizi arayın.

 

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları 

İnsan Kaynakları Yöneticisi 

Güldan Şahbaz 

23.02.2021

 

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?