2022 Yatılı Yardımcı Fiyatları

31 Yıllık, ev işlerine yardımcı bayan hizmeti veren kurumumuz, İşkur Özel İstihdam Bürosu olarak hizmet vermektedir. Yardımcı eleman seçme ve işe yerleştirme hizmeti, konusunda uzman insan kaynakları ekibimizle, mülakatları titiz bir şekilde yapmaktayız. Ev işlerine temizlikçi, yardımcı personel, ev yardımcısı deyip geçemeyeceğimiz bu önemli sektörde, başlı başına güven ve tecrübenin ön planda olduğunu bilerek, hareket etmekteyiz. Bu haftaki yazımızda, çok sıkça karşılaştığımız, 2022 yatılı yardımcı fiyatları, fiyatlar konusunda, bilgiler sunacağız.

2022 Yatılı Yardımcı Fiyatları

Yatılı yardımcı maaşları

 

Öncelikle evin büyüklüğü ve kaç kişilik aile olduğunuza bağlı, işi kotaracak yardımcının, referanslı yardımcı olması çok önemlidir. Yani, villa yatılı yardımcı ihtiyacında çalışacak yardımcının, daha önce villada çalışmış yatılı yardımcı olması tercih sebebidir. Çünkü, evin temizliği kadar, sistemli şekilde, işleri yönetme becerisi de olmak zorundadır. Buda ancak, villa tecrübeli yatılı yardımcı da mevcut olan bir özelliktir.

Villada yatılı yardımcı fiyatları; 8000 tl – 12000 tl civarındadır.

Normal daire veya dublex daire evlerde yardımcı bayan fiyatları; 7000 tl – 9000 tl civarındadır.

Burada önemli olan, yardımcının referans kalitesidir. Yani, istikrarlı ve uzun çalıştığı aile referanslarının olması!!

 

Evdeki yatılı yardımcı;

 

Çalışan anne babaların sağ kolu gibidir. Çocukların okula gönderilmesi, karşılanması, evin yemeğinin hazırlanması, temizlik işlerini düzgün bir şekilde yürütüyor olması gerekir. Ayrıca yeni doğan bebeği olan anneler için, anne yardımcısı ihtiyacı çok önemlidir. Yatılı anne yardımcısı, annenin hayatını kolaylaştırır ve bebek konusunda da gerektiğinde destek olur. Bunun için aranan özelliğimiz, daha önce çocuklu ailede çalışmış yatılı yardımcı bayan olmasıdır.

‘’Ailenin kaç kişilik olduğu, evcil hayvan olması, yazlığa gidilmesi, izin günü gibi detaylar, küçük detaylar gibi gözükse de, baştan net anlaşılması gereken durumlardır. Evdeki yardımcının uzun vadeli çalışması için, yardımcı mülakatında, bütün bu konular, varsa teyit edilmelidir’’

 

Yaşlı yatılı yardımcı fiyatları 2022;

 

6000 tl – 8000 tl civarındadır. Yatılı yaşlı yardımcısının, tecrübesine ve referanslarına göre, bu fiyat değişebilir. Ayrıca yaşlı hanımefendinin, bey efendinin veya yaşlı karı kocanın, ayakta olması ve sadece yaşlıların hizmeti, bakımı, ev işleri durumunda çalışanlar için, bu fiyat geçerlidir. Takdir edersiniz ki, yaşlımız çocukları ile, gelini, damadı ile yaşayan, ve tüm ailenin, tüm ev işlerini yapmak, yaşlı yardımcılığı değildir. Yatılı yaşlı yardımcısı genellikle, yalnız yaşayan yaşlıların hayatını kolaylaştırmak için alınan bir yatılı yardımcı hizmetidir.

 

Hasta yatılı yardımcı fiyatları 2022;

 

8000 tl – 12000 tl civarındadır. Yine tecrübe ve referanslara bağlı bu ücretler değişebilir. Hastanın fiziksel durumu ve rahatsızlığı karşısında, ne yapacağını bilen, daha önce bu tür hastaya yatılı yardımcı olarak çalışmış, yardımcı elemanlardır. Hastanın yaşam kalitesini arttırmak için, beslenmesini, evin hijyenini ve düzenini sağlarlar. Düzenli ilaç kullanımı ve sağlık durumun seyrini takip eder. Ayrıca, yatalak hastaya hemşire fiyatları ve evde hasta bakımına hemşire fiyatları, diploma, sertifika gibi artı özelliklere göre, değişmektedir.

Yatılı yardımcı ajansı olarak, sizlere 2022 yatılı yardımcı fiyatları ile ilgili, ortalama ücret bilgilerini sunmaya çalıştık. Evime yatılı yardımcı arıyorum diyen aileler, detaylı bilgi ve hizmet almak için, bizi arayın.

 

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları yöneticisi

Güldan Şahbaz-17.02.2022

 

 

 

 

 

Yazımızı paylaşın


Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?