Yarım Gün Yardımcı Bayan

Hizmetlerimiz

1991 yılından bu zamana yarım gün yardımcı bayan hizmeti veren kurumumuz, ev hizmetleri ihtiyacında, tüm işverenlere, hızlı, güvenilir ve tecrübeli bir birikimlerle cevap vermektedir.

İstanbul İl sınırları dâhilindeki tüm semtlere, yakın bölgelerde sorunsuz bir şekilde işine gelip, gidecek yarım gün yardımcı hizmetimiz mevcuttur.

Yarım gün yardımcı hizmeti verirken, önceliğimiz ihtiyaç sahibi ailenin gereksinimleridir. Sizler için ve bizler için, en önemli değer güvendir. Yarım gün yardımcı çalıştırırken, canınızı ve malınızı emanet ettiğinizin farkındalığında, kendi evimiz ve kendi ailemiz gibi empati yaparak seçici davranıyoruz.

Sonrasında, iş bilen tecrübeli yarım gün yardımcı ve referanslı yarım gün yardımcı olmasının garantisi ile istediğiniz hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini sunuyoruz.

Ailelerin Yarım gün yardımcı bayan ihtiyaçlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

*Ev işlerine yarım gün yardımcı

*Yarım gün anne yardımcısı

*Yarım gün temizlikçi kadın

*Yarım gün gündüzlü yardımcı bakıcı

*Yarım gün aylıklı yardımcı

*Yarım gün yaşlıya yardımcı

*Yarım gün hastaya yardımcı

*Yarım gün çocuk okuldan karşılamaya yardımcı bayan, Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

*Yarım gün yardımcı bayan; Yaşlı anneye yarım gün yardımcı, yaşlı babaya yarım gün yardımcı, yaşlı dedeye yarım gün yardımcı, yaşlı nineye yarım gün yardımcı

*Yarım gün çocuk bakıcısı

*Yarım gün bebek bakıcısı

*Yarım gün bakıcı

Tüm bu ihtiyaçlar ve daha sayabileceğimiz pek çok ev işlerine yarım gün bayan olarak; gündüzlü yarım gün yardımcı eleman portföyümüz 29 yıllık bilgi birikim ve tecrübe ile hazırdır.

Yarım Gün Yardımcı Bayan

Ev işlerine yarım gün yardımcı olarak çalışan bayanlar;

Ev hizmetlerini meslek olarak gören; düzenli bir aile hayatına sahip, bütün güvenlik taramasından geçmiş, kişisel temizliğine dikkat eden, fiziksel ve bedensel sağlık olarak gerekli yeterliliğe sahip, vicdanlı, ahlaklı, örf – adet ve geleneklerimize uyumlu, uzun vadeli çalışacak, ihtiyacınız doğrultusunda tecrübeli ev işlerine yarım gün yardımcı ve referanslı ev işlerine yarım gün yardımcı olarak; ihtiyacınız olan ev hizmetine uygun adaylarımızla hizmetimize bekliyoruz.

Çalışan ailelerde; yarım gün yardımcı desteğinin öneminin farkındayız ve çalışan ailelerin ev işlerine yarım gün yardımcının hayatlarını kolaylaştırmak anlamında yerinin de ne denli değerli olduğunu biliyoruz. Özellikler çocuklarını emanet ettiklerinin, yaşlılarını emanet ettiklerinin, evini, kalesini ve en önemlisi, yaşamın merkezindeki yerlerinin de önemini biliyoruz.

Ev hanımlarında; gerek çocuk sahibi olanların, gerekse yoğun sosyal hayata sahip olanların, yarım gün yardımcı ihtiyaçlarının, onların huzuru ve rahatı için öneminin farkındayız.

Yaşlı anneye yarım gün yardımcı, yaşlı babaya yarım gün yardımcı, yaşlı dedeye yarım gün yardımcı, yaşlı nineye yarım gün yardımcı ve yaşlı tüm yakınlarınıza yardımcı ararken; can emanet ettiğinizi biliyoruz.

Bütün bunların ışığında; Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak, 33 yıldır yarım gün yardımcı bayan ve ev işlerine yarım gün yardımcı bayan konusunda ev hizmetleri sektöründe yanınızda olmaya devam ediyoruz. En iyi yardımcı bayan ajansı olarak bizi arayabilirsiniz.

önce güven,sonra hizmet

Gündüzlü, Yatılı, Güvenilir ve Tecrübeli Yardımcı Bayan için Doğru Adrestesiniz.
error:
Mesaj Gönder
Whatsapp'tan Mesaj Gönder
Şimdi Whatsapp'tan Ulaş!
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?